Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Encyklopédia pre deti  >  Hudobné nástroje

Hudobné nástroje

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 7,89 €
Dostupnosť: Skladom
Publikácia je koncíznym, na základe dobových prameňov písomného i ikonografického charakteru dobre spracovaným systematickým predstavením všetkých typov renesančných dychových nástrojov a je veľmi vítaným príspevkom do historickej organológie, ktorý aspoň sčasti naplní potrebu slovenskému čitateľovi poskytnúť odbornú literatúru v danej oblasti. Small foot by Legler Small Foot Detské drevené hudobné nástroje bubon zvieratá Rozprávkový farebný bubon s roztomilými zvieracími hlavami pozýva k veselé vzbure v detskej izbe! To nie je hluk, to je hudba a radosť z pohybu na celej čiare! Drevené hudobné nástroje Music Set with Maracas od nemeckej značky Eichhorn je krásna sada hudobných nástrojov, s ktorými sa deti od 12 mesiacov výborne zahrajú. Tešiť sa môžu na kastanet, hrkálku a maracas, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho dreva s jemným povrchom. Ich pestré farby zaujmú chlapcov a dievčatá na prvý pohľad, vďaka čomu sa naučia rýchlejšie rozoznávať jednotlivé farby. Pri hre si ... Rozprávkový farebný bubon s roztomilými zvieracími hlavami pozýva k veselé vzbure v detskej izbe! To nie je hluk, to je hudba a radosť z pohybu na celej čiare! Tu si môžu deti precvičiť motoriku, vyblázniť sa a prebudiť záujem o hudbu! Vrátane nastaviteľného popruhu s 2 karabínkami a 2 bubienkovým paličkami (dĺžka: cca 18 cm).
Rozmery: 20x9,8 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo, látka... Hudobné nástroje sú námetom zábavné zvukové knižky, v ktorej si deti zopakujú tie nástroje, ktoré poznajú a doplnia si prehľad v tých, ktoré pre nich boli doteraz neznáme. Aj v knihe objaví prehľad diel slávnych majstrov. prednosti: rozvíja zmyslové vnímanie učí rozoznávať jednotlivé hudobné nástroje Kúpte deťom zvukovú knižku! Vhodné pre deti od 3 rokov Väzba: pevná Rozmer: 32 x 24,7 cm... SKIP HOP Set hudobné nástroje Explore&More 3ks, 6m+ Charakteristika SKIP HOP Set hudobné nástroje Explore&More 3ks, 6m+: Krásna sada obsahuje: klopkajúcu včielku s krídielkami, tamburínu líšku s rolničkami a hryzačkou v tvare líščieho chvosta a hrkajúci bubienok včielku s hrkajúcimi korálikmi. Všetky hudobné nástroje sú svojou veľkosťou prispôsobené pre malých detských muzikantov. Obsahuje 0% BPA... Krásna súprava obsahuje: klopkajúcu včielku s krídelkami, tamburínu líšku s rolničkami a hryzadlom v tvare líščieho chvosta a hrkajúci bubienok včielku s hrkajúcimi korálkami. Všetky hudobné nástroje sú svojou veľkosťou Sadu hudobných nástrojov pre najmenších tvorí xylofón s dvoma paličkami, tamburína a fúkacia harmonika. Krásne drevené prevedenie a neodolateľné ilustrácie zvieratiek nabádajú k vytvoreniu prvého detského orchestra. Hranie s hudobnými nástrojmi vaše dieťa nielen zabaví, ale podporuje aj jeho kreativitu a predstavivosť. Vhodné pre deti od 2 rokov. Hudobná hračka B-Toys Hudobné nástroje drevené Mini Melody Band: Sada hudobných nástrojov je určená deťom od dvoch rokov. V balení B-Toys Hudobné nástroje drevené Mini Melody Band nájdete xylofón s dvoma paličkami, tamburínu a fúkaciu harmoniku. Inštrumenty pre najmenších majú prekrásne ilustrácie zvieratiek a sú ľahké, preto sa s nimi deťom dobre manipuluje. Hudobné aktívne hračky podporujú psyc... Skvelý darček pre malých muzikantov. Rozprávkovo farebnú sadu nástrojov si určite obľúbia všetky deti. Detské drevené hudobné nástroje sú ideálne pre deti, ktoré sa začínajú učiť hrať na nejaký nástroj. Sada sa skladá z 5 nástrojov, takže sa k zábave môže pripojiť celá rodina. Sada obsahuje tamburína, činely, flautu, Mařák a harmoniku. Hračky rozvíjajú manuálne a motorické zručnosti. Hračka je zabalená v špeciálne vystuženom prepravnom kartóne, všetky prvky sú riadne zaistené, aby sa počas prepravy nepoškodili. Rozmery balenia: 38x29x6cm, hmotnosť: 1,3 kg Kód výrobcu: 3630 index 3630 Ean 5903089...

Všetky ponuky pre Hudobné nástroje

Popis Hudobné nástroje

Artforum.sk píše:

Publikácia je koncíznym, na základe dobových prameňov písomného i ikonografického charakteru dobre spracovaným systematickým predstavením všetkých typov renesančných dychových nástrojov a je veľmi vítaným príspevkom do historickej organológie, ktorý aspoň sčasti naplní potrebu slovenskému čitateľovi poskytnúť odbornú literatúru v danej oblasti.

Pilulka.sk píše:

Small foot by Legler Small Foot Detské drevené hudobné nástroje bubon zvieratá Rozprávkový farebný bubon s roztomilými zvieracími hlavami pozýva k veselé vzbure v detskej izbe! To nie je hluk, to je hudba a radosť z pohybu na celej čiare!

Mackoviahracky.sk píše:

Drevené hudobné nástroje Music Set with Maracas od nemeckej značky Eichhorn je krásna sada hudobných nástrojov, s ktorými sa deti od 12 mesiacov výborne zahrajú. Tešiť sa môžu na kastanet, hrkálku a maracas, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho dreva s jemným povrchom. Ich pestré farby zaujmú chlapcov a dievčatá na prvý pohľad, vďaka čomu sa naučia rýchlejšie rozoznávať jednotlivé farby. Pri hre si vyskúšajú svoju jemnú motoriku, rozoznávajú nové tóny, cibria si sluch a objavujú svoj hudobný talent. Drevené hudobné nástroje zabavia deti na dlhé roky.
Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu a vďaka nim objavujú svoje talenty. Drevené hudobné hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho muzikálny talent, pomáhajú mu objavovať jeho individualitu a osobnosť. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, hračky spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí. Hudobné nástroje sú pevné a odolné, potešia aj ďalšiu generáciu detí.
Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.
Vlastnosti
drevené hudobné nástroje - kastanet, hrkálka, maracas
špičkový nemecký dizajn Eichhorn
viacgeneračná hračka
všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
vhodné od 12 mesiacov...

Market24.sk píše:

Rozprávkový farebný bubon s roztomilými zvieracími hlavami pozýva k veselé vzbure v detskej izbe! To nie je hluk, to je hudba a radosť z pohybu na celej čiare! Tu si môžu deti precvičiť motoriku, vyblázniť sa a prebudiť záujem o hudbu! Vrátane nastaviteľného popruhu s 2 karabínkami a 2 bubienkovým paličkami (dĺžka: cca 18 cm).
Rozmery: 20x9,8 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo, látka

4kids.sk píše:

Hudobné nástroje sú námetom zábavné zvukové knižky, v ktorej si deti zopakujú tie nástroje, ktoré poznajú a doplnia si prehľad v tých, ktoré pre nich boli doteraz neznáme. Aj v knihe objaví prehľad diel slávnych majstrov. prednosti: rozvíja zmyslové vnímanie učí rozoznávať jednotlivé hudobné nástroje Kúpte deťom zvukovú knižku! Vhodné pre deti od 3 rokov Väzba: pevná Rozmer: 32 x 24,7 cm

Najlekaren.eu píše:

SKIP HOP Set hudobné nástroje Explore&More 3ks, 6m+ Charakteristika SKIP HOP Set hudobné nástroje Explore&More 3ks, 6m+: Krásna sada obsahuje: klopkajúcu včielku s krídielkami, tamburínu líšku s rolničkami a hryzačkou v tvare líščieho chvosta a hrkajúci bubienok včielku s hrkajúcimi korálikmi. Všetky hudobné nástroje sú svojou veľkosťou prispôsobené pre malých detských muzikantov. Obsahuje 0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov.

AndreaShop.sk píše:

Krásna súprava obsahuje: klopkajúcu včielku s krídelkami, tamburínu líšku s rolničkami a hryzadlom v tvare líščieho chvosta a hrkajúci bubienok včielku s hrkajúcimi korálkami. Všetky hudobné nástroje sú svojou veľkosťou

Feedo.sk píše:

Sadu hudobných nástrojov pre najmenších tvorí xylofón s dvoma paličkami, tamburína a fúkacia harmonika. Krásne drevené prevedenie a neodolateľné ilustrácie zvieratiek nabádajú k vytvoreniu prvého detského orchestra. Hranie s hudobnými nástrojmi vaše dieťa nielen zabaví, ale podporuje aj jeho kreativitu a predstavivosť. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Alza.sk- Hračky píše:

Hudobná hračka B-Toys Hudobné nástroje drevené Mini Melody Band: Sada hudobných nástrojov je určená deťom od dvoch rokov. V balení B-Toys Hudobné nástroje drevené Mini Melody Band nájdete xylofón s dvoma paličkami, tamburínu a fúkaciu harmoniku. Inštrumenty pre najmenších majú prekrásne ilustrácie zvieratiek a sú ľahké, preto sa s nimi deťom dobre manipuluje. Hudobné aktívne hračky podporujú psychomotorický vývoj a rozvíjajú hudobný sluch. Kľúčové vlastnosti hudobnej hračky B-Toys Hudobné nástroje drevené Mini Melody BandSada obsahuje xylofón s dvoma paličkami, tamburínu a fúkaciu harmonikuB-Toys Hudobné nástroje Drevená mini kapela Melody Band má krásne obrázkyHudobné aktívne hračky podporujú psychomotorický vývoj a rozvíjajú hudobný sluchVyrobené zo zdravotne neškodného drevaSúprava B-Toys Mini Melody Band je vhodná pre deti od 2 rokovRozmery balenia: 29 × 29 × 6 cmMateriál: Drevo, kov, plast

Darcekovy-raj.sk píše:

Skvelý darček pre malých muzikantov. Rozprávkovo farebnú sadu nástrojov si určite obľúbia všetky deti. Detské drevené hudobné nástroje sú ideálne pre deti, ktoré sa začínajú učiť hrať na nejaký nástroj.

Slevnuj.sk píše:

Sada sa skladá z 5 nástrojov, takže sa k zábave môže pripojiť celá rodina. Sada obsahuje tamburína, činely, flautu, Mařák a harmoniku. Hračky rozvíjajú manuálne a motorické zručnosti. Hračka je zabalená v špeciálne vystuženom prepravnom kartóne, všetky prvky sú riadne zaistené, aby sa počas prepravy nepoškodili. Rozmery balenia: 38x29x6cm, hmotnosť: 1,3 kg Kód výrobcu: 3630 index 3630 Ean 5903089069393 Hmotnosť výrobku 1,3 kg materiál Drevo

Parametre Hudobné nástroje

Podobné produkty

Podobné frázy: