Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Encyklopédia pre deti  >  Dopravné prostriedky

Dopravné prostriedky

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 2,95 €
Dostupnosť: Skladom
Fantastické puzzle v podobe drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý zobrazuje jeden dopravný prostriedok.Vynikajúca vzdelávacia hračka, ktorá pozitívne ovplyvňuje rozvoj logického myslenia a formovanie priestorovej predstavivosti dieťaťa. Zábavná kartová hra aj pre tých najmenších! Víťazom je ten, kto má na konci hry najviac štvoríc.
• cieľom hry je zhromaždiť 4 rovnaké karty
• pre 3 a viac hráčov
• 32 kariet
• motív: dopravné prostriedky Obľúbená hračka pre deti od dvoch rokov, u ktorých rozvíja ich motorické schopnosti a zábavnou formou sa zároveň učia poznávať základné dopravné prostriedky. Jednotlivé drevené dieliky majú tvar vyobrazeného dopravného prostriedku a pomocou úchopov ich deti vyberajú a znovu vkladajú do príslušných otvorov v drevenej doske. Baby puzzle Dopravné prostriedky II. od špičkového španielskeho výrobcu Educa sú originálne a kvalitné puzzle s motívom skutočných dopravných prostriedkov, takže sa detičky od 1 roka môžu tešiť na skvelú zábavu pri skladaní lietadla, policajného autíčka, raketoplánu, lode a lokomotívy. Puzzle pre deti po poskladaní tvoria 5 obrázkov. Jednotlivé obrázky sa skladajú z 1*3, 3*4 a 1*5 dielikov. Puzzl... Samolepka na stenu/Tapeta Dopravné prostriedky-Typ2
Oblúbená Tapeta Dopravné prostriedky za bezkonkurenčnú cenu. Samolepky nie sú určené len na stenu - možno ich lepiť tiež na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Samolepky na stenu zvládne nalepiť naozaj každý.

Špecifikácia:

Rozmer balenia: 50cm... Hračka do vody Dena - Denálepky, dopravné prostriedky: S denálepkami Dena sa deti skvele zabavia vo vani aj v bazéne. Sada obsahuje celkovo 15 ks denálepiek s motívom dopravných prostriedkov, medzi ktorými nechýbajú osobné a nákladné auto, loď, lietadlo, vrtuľník aj raketoplán. Veľmi ľahko priľnú k navlhčenému nesavému povrchu a rovnako jednoducho je možné ich tiež zložiť. Spríjemnite vašim naj... Trefl Puzzle Baby Classic Dopravné prostriedky Dopravné prostriedky sú námetom jednoduchého puzzle obrázku pre deti od jedného roka. Bezpečným materiálom pre výrobu puzzle dielikov sa stal vrstvený papier pokrytý organickými potravinovými farbami. prednosti: rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a pamäť Vyberte najmenším puzzle Baby Trefl! Vhodné pre deti od 12 mesiacov Počet dielov: 8 Rozmer bal... Vzdelávacie plastové kocky s obrázkami z ktorých možno zložiť 6 rôznych obrázkov. Balenie obsahuje 12 kociek. Určené pre deti od 3 rokov. Rozmer 17x25 cm. Kocky majú obrázok autíčka, motorky, nákladiaku, lode, lietadlá, bagra.Barva: Podľa obrázku Obľúbená magnetická tabuľka je teraz k dosrtání vo verzii vylepšené o viac magnetiek a tematické zameranie. Kreatívne hračka, kedy si deti môžu na jednej strane tabuľky skladať obrázky z magnetiek az druhej strany maľovať. Balenie obsahuje obrázkový návod ku skladanie obrázkov, ale možno samozrejme skladať tiež ľubovoľne, podľa svojej vlastnej fantázie. Celá hračka možno ľahko zložiť do drevenej ... Máte radi puzzle?Potom vyskúšajte puzzle magnetické, ktoré sa od klasického líšia.Je to zábava pre každú chvíľku.Či svieti alebo prší magnetické puzzle sa vždy hodí a hlavne zabaví.Balenie obsahuje:- Drevený boxík (základňu)- Magnetickú doštičku na ktorú môžete skladať podľa priložených predlôhSúčasťou je aj zmazateľný fix.Krásny motív dinosaurov.Rozmer balenia: 30 x 4,5 x 22,4 cmOdporúčaný vek: ... Dopravné prostriedky skrutkovacie 3 ks. Veľkosť 16cm. Voľná ​​kolesá. Obsahuje 3 dopravné prostriedky, skrutkovač, kľúč. Skrutkovacie set je skvelým produktom pre rozvíjanie detskej koordinácie, motoriky a vizuálnych schopností. Stimuluje detskú predstavivosť a zvyšuje rozvoj porozumenia. Pomáha rozoznať farby a tvary. Rozvíja kreatívne myslenie.
Balenie obsahuje
3 skrutkovací... Drevená magnetická tabuľka je tématicky zameraná na dopravné prostriedky - skladajte s deťmi auta, vlaky, lietadlo, žeriav alebo helikoptéru. Je to kreativna hračka, kde na jednej strane tabuľky si deti môžu skladať obrázky z magnetom a na druhej strane si môžu maľovať. Balenie obsahuje obrázkový návod k skladaniu obrázkov, ale deti si môžu skladať obrázky podľa svojej fantázie. Celú hračku je mô... Viga Drevená vkladačka dopravné prostriedky 7ksDrevená vkladačka s veľkými úchytkami a štyrmi vkladacími obrázkami .Pod každým dielikom sa nachádza obrázok, ktorý napomáha správnemu umiestneniu. Vkladačky deti učia všímavosti, Jednoducho vložte jeden z diskov na koniec tejto baterky a premietajte na stenu alebo strop kúzelné ilustrácie z dielne Moulin Roty Obrázky sa mení otáčaním hlavy premietačky. Baterka s tromi diskami obsahuje 24 rôznych krásnych obrázkov. Ideálna hračka pre malých staviteľov a milovníkov dopravných prostriedkov, ktorá stimuluje stimuluje rôzne zmysly dieťaťa. Sada obsahuje 5 farebných stohovateľných kociek z tvrdeného kartónu s motívom dopravých prostriedkov a čísel 1-5. V každej kocke sa nachádza jedno malé vozidlo. Najväčšia kocka s číslom 5 má rozmer cca 15x15 cm. Pomocou tejto hračky sa Vaše dieťa jednoducho a hravo naučí počí...

Všetky ponuky pre Dopravné prostriedky

Popis Dopravné prostriedky

Darcekovy-raj.sk píše:

Fantastické puzzle v podobe drevených kociek. Hra spočíva v usporiadaní súvislého obrázku, ktorý zobrazuje jeden dopravný prostriedok.Vynikajúca vzdelávacia hračka, ktorá pozitívne ovplyvňuje rozvoj logického myslenia a formovanie priestorovej predstavivosti dieťaťa.

Daffer.sk píše:

Zábavná kartová hra aj pre tých najmenších! Víťazom je ten, kto má na konci hry najviac štvoríc.
• cieľom hry je zhromaždiť 4 rovnaké karty
• pre 3 a viac hráčov
• 32 kariet
• motív: dopravné prostriedky

4home píše:

Obľúbená hračka pre deti od dvoch rokov, u ktorých rozvíja ich motorické schopnosti a zábavnou formou sa zároveň učia poznávať základné dopravné prostriedky. Jednotlivé drevené dieliky majú tvar vyobrazeného dopravného prostriedku a pomocou úchopov ich deti vyberajú a znovu vkladajú do príslušných otvorov v drevenej doske.

Mackoviahracky.sk píše:

Baby puzzle Dopravné prostriedky II. od špičkového španielskeho výrobcu Educa sú originálne a kvalitné puzzle s motívom skutočných dopravných prostriedkov, takže sa detičky od 1 roka môžu tešiť na skvelú zábavu pri skladaní lietadla, policajného autíčka, raketoplánu, lode a lokomotívy. Puzzle pre deti po poskladaní tvoria 5 obrázkov. Jednotlivé obrázky sa skladajú z 1*3, 3*4 a 1*5 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy, a teda sú pre deti bezpečné. Tieto puzzle pre deti sú polepené peknými, veselými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.
Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku a rozvíjajú si hmatovú citlivosť. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Izmael.eu píše:

Samolepka na stenu/Tapeta Dopravné prostriedky-Typ2
Oblúbená Tapeta Dopravné prostriedky za bezkonkurenčnú cenu. Samolepky nie sú určené len na stenu - možno ich lepiť tiež na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Samolepky na stenu zvládne nalepiť naozaj každý.

Špecifikácia:

Rozmer balenia: 50cm x 70cm
Rozmer nalepenej tapety: Konečný dizajn je na vás
Materiál: PVC
Označenie: S3090
Ako správne lepiť samolepku/tapetu?:
1.Príprava samolepky: samolepku rozroľujte na rovný povrch, najlepšie keď ju na stole zaťažíte knihami aspoň na 24 hodín, alebo kým nebude dôkladne vyrovnaná, aby sa sama nerolovala. Ak sa samolepka nenechá dostatočne vyrovnať, bude sa odlepovať.
2.Príprava povrchu: ak samolepku lepíte na stenu uistite sa, či nie je zaprášená, popraskaná, mastná alebo sa neodlupuje. Ak samolepku lepíte na iný povrch ako stenu, dôkladne ho utrite a odmastite prípravkom s alkoholom.
3.Lepenie samolepky: premyslite si rozloženie samolepky na vašom povrchu. Ak sa samolepka skladá z viac častí, lepte ich postupne po jednom kuse podľa predlohy alebo vlastné fantázie. Ak samolepka obsahuje veľké časti, je potrebné, aby ju lepili aspoň dve osoby, aby sa vám samolepka nezlepila dokopy.
4.Finalizácia: po nalepení všetky časti ešte popritláčajte dlaňou, neodporúčame šúchať dlaň po povrchu samolepky, môže prísť k jej posunutiu na stene a následne by už nemusela držať.

DÔLEŽITÉ!!!
Samolepku nechajte po rozbalení aspoň 24hodín vyrovnať, najlepšie ak ju zaťažíte knihami na rovnom povrchu. Ak sa samolepka nenechá dostatočne vyrovnať, bude sa odliepať.
Odporúčame samolepku lepiť aspoň dva týždne po vymaľovaní steny, aby bola stena dôkladne preschnutá.
Ideálne je samolepku pritláčať dlaňou o stenu, nie hladiť. Na lepe...

Alza.sk- Hračky píše:

Hračka do vody Dena - Denálepky, dopravné prostriedky: S denálepkami Dena sa deti skvele zabavia vo vani aj v bazéne. Sada obsahuje celkovo 15 ks denálepiek s motívom dopravných prostriedkov, medzi ktorými nechýbajú osobné a nákladné auto, loď, lietadlo, vrtuľník aj raketoplán. Veľmi ľahko priľnú k navlhčenému nesavému povrchu a rovnako jednoducho je možné ich tiež zložiť. Spríjemnite vašim najmenším kúpanie či vodné radovánky denálepkami Dena. Kľúčové vlastnosti denálepiek Dena, dopravné prostriedkySada 15 ks denálepiek s motívom dopravných prostriedkovZabavia deti vo vani aj v bazéneVeľmi ľahko priľnú k navlhčenému nesavému povrchuZ povrchu je možné ich aj ľahko zložiťMedzi denálepkami Dena nechýbajú autá, loď, vrtuľník aj raketoplánFarebné vyhotovenie: viacfarebné

4kids.sk píše:

Trefl Puzzle Baby Classic Dopravné prostriedky Dopravné prostriedky sú námetom jednoduchého puzzle obrázku pre deti od jedného roka. Bezpečným materiálom pre výrobu puzzle dielikov sa stal vrstvený papier pokrytý organickými potravinovými farbami. prednosti: rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a pamäť Vyberte najmenším puzzle Baby Trefl! Vhodné pre deti od 12 mesiacov Počet dielov: 8 Rozmer balenia: 27 x 19 x 7 cm

Slovlenka píše:

Vzdelávacie plastové kocky s obrázkami z ktorých možno zložiť 6 rôznych obrázkov. Balenie obsahuje 12 kociek. Určené pre deti od 3 rokov. Rozmer 17x25 cm. Kocky majú obrázok autíčka, motorky, nákladiaku, lode, lietadlá, bagra.Barva: Podľa obrázku

Slevnuj.sk píše:

Obľúbená magnetická tabuľka je teraz k dosrtání vo verzii vylepšené o viac magnetiek a tematické zameranie. Kreatívne hračka, kedy si deti môžu na jednej strane tabuľky skladať obrázky z magnetiek az druhej strany maľovať. Balenie obsahuje obrázkový návod ku skladanie obrázkov, ale možno samozrejme skladať tiež ľubovoľne, podľa svojej vlastnej fantázie. Celá hračka možno ľahko zložiť do drevenej krabičky. Súčasťou balenia sú aj dve časti podstavca a špeciálne fixa na bielu stranu tabuľky. Drevená magnetická tabuľka de luxe je krásnym darčekom pre dievčatá aj chlapcov. Magnetická tabuľka je tematicky zameraná na dopravné prostriedky - skladajte s deťmi autá, vlaky, lietadlo, žeriav alebo helikoptéru! Obsah balenia: 1x drevená magnetická tabuľka 1x čierna fixa 18x obrázková predloha 52x magnetický dielik 2x podstavec Technická špecifikácia: Motív: Dopravné prostriedky Materiál: drevo, papier Rozmery tabuľky: 24 cm x 20 cm Rozmery krabičky: 26 cm x 22 cm Na bielu stranu tabuľky môžu deti maľovať Farebná strana je magnetická - skladanie obrázkov Celú hračku možno zložiť do drevenej krabičky Tabuľku umývajte vlhkou handričkou Obsahuje malé časti Vhodné pre deti od 3 rokov Ilustračné video:

Market24.sk píše:

Máte radi puzzle?Potom vyskúšajte puzzle magnetické, ktoré sa od klasického líšia.Je to zábava pre každú chvíľku.Či svieti alebo prší magnetické puzzle sa vždy hodí a hlavne zabaví.Balenie obsahuje:- Drevený boxík (základňu)- Magnetickú doštičku na ktorú môžete skladať podľa priložených predlôhSúčasťou je aj zmazateľný fix.Krásny motív dinosaurov.Rozmer balenia: 30 x 4,5 x 22,4 cmOdporúčaný vek: 3+

Pidilidi.sk píše:

Dopravné prostriedky skrutkovacie 3 ks. Veľkosť 16cm. Voľná ​​kolesá. Obsahuje 3 dopravné prostriedky, skrutkovač, kľúč. Skrutkovacie set je skvelým produktom pre rozvíjanie detskej koordinácie, motoriky a vizuálnych schopností. Stimuluje detskú predstavivosť a zvyšuje rozvoj porozumenia. Pomáha rozoznať farby a tvary. Rozvíja kreatívne myslenie.
Balenie obsahuje
3 skrutkovacích vozidlá
skrutkovač
Veľkosť 16cm.
Odporúčaný vek: od 3 rokov

Najlepsiehracky.sk píše:

Drevená magnetická tabuľka je tématicky zameraná na dopravné prostriedky - skladajte s deťmi auta, vlaky, lietadlo, žeriav alebo helikoptéru. Je to kreativna hračka, kde na jednej strane tabuľky si deti môžu skladať obrázky z magnetom a na druhej strane si môžu maľovať. Balenie obsahuje obrázkový návod k skladaniu obrázkov, ale deti si môžu skladať obrázky podľa svojej fantázie. Celú hračku je môžné jednoducho zložiť do drevenej krabičky. Súčasťou balenia sú tiež dve časti podstavca a špeciálna fixa na bielu stranu tabuľky. Drevená magnetická tabuľka de luxe je krásnym darčekom pre všetky deti. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Obsah balenia:1x drevená magnetická tabuľa1x čierna fixa18 x obrázková predloha52 x megnetické diely2 x podstavec1x dřevěná magnetická tabulkaTechnická špecifikácia:Motív: Dopravné prostriedkyMaterial: drevo, papierRozmery tabuľky: 24 cm x 20 cmRozmery krabičky: 26 cm x 22 cmNa bielu stranu tabuľky môžu deti malovaťFarebná strana je magnetická - skladanie obrázkov Celú hračku lje možné zložiť do drevenej krabičky Tabuľku utriete vlhkou handričkou Obsahuje malé části

AndreaShop.sk píše:

Viga Drevená vkladačka dopravné prostriedky 7ksDrevená vkladačka s veľkými úchytkami a štyrmi vkladacími obrázkami .Pod každým dielikom sa nachádza obrázok, ktorý napomáha správnemu umiestneniu. Vkladačky deti učia všímavosti,

Feedo.sk píše:

Jednoducho vložte jeden z diskov na koniec tejto baterky a premietajte na stenu alebo strop kúzelné ilustrácie z dielne Moulin Roty Obrázky sa mení otáčaním hlavy premietačky. Baterka s tromi diskami obsahuje 24 rôznych krásnych obrázkov.

Mombi.sk píše:

Ideálna hračka pre malých staviteľov a milovníkov dopravných prostriedkov, ktorá stimuluje stimuluje rôzne zmysly dieťaťa. Sada obsahuje 5 farebných stohovateľných kociek z tvrdeného kartónu s motívom dopravých prostriedkov a čísel 1-5. V každej kocke sa nachádza jedno malé vozidlo. Najväčšia kocka s číslom 5 má rozmer cca 15x15 cm. Pomocou tejto hračky sa Vaše dieťa jednoducho a hravo naučí počítať a pomenovať rôzne dopravné prostriedky. Vďaka svojmu dizajnu sa tieto kocky stávajú aj milým interiérovým doplnkom v detskej izbe.
 ✎ TECHNICKÉ ÚDAJE A ROZMERY
Vek: 18m+
Materiál: drevo, tvrdený kartón
 Výrobca: Jabadabado, člen Swedish Toy Association

Parametre Dopravné prostriedky

Výrobca Kamados

Podobné produkty

Podobné frázy: