Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Detská literatúra  >  Encyklopédia pre deti  >  Dievča alebo chlapec?

Dievča alebo chlapec?

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,70 €
Dostupnosť: Do 10 dní
Táto kniha je ideálnym pomocníkom pre oteckov, mamičky a vychovávateľov, ale aj pre dievčatá a chlapcov, ktorí sa prostredníctvom jednoduchých textov a názorných ilustrácií prirodzene a spontánne zoznámia s pojmami spojenými so sexualitou. Kniha Dievča alebo chlapec? vysvetľuje rozdiely medzi mužom a ženou a približuje anatómiu a vývoj tela oboch ... Najemotívnejšia rodinná párty je tá, kde odhalíte pohlavie svojho bábätka. Túto oslavu môžete poznať pod názvom Gender Reveal party. Najdojemnejšie prekvapenie, či sa narodí chlapec alebo dievčatko je nádherný rituál. Pre túto štýlovú oslavu máme v ponuke tento krásny fóliový balónik Chlapec alebo dievča.
Nenapínajte už svojich kamarátov a rodinu a povedzte všetkým vaše sladké tajomstvo. C... Banner - Boy or Girl Dievča alebo Chlapec
Každá oslava môže mať výzdobu vyladenú do najmenších detailov. Ak pripravujete párty výzdobu na  Baby Shower nesmie Vám chýbať originálny banner v s nápisom Boy or Girl.
rozmer: 15 x 175 cm

Popis Dievča alebo chlapec?

Market24.sk píše:

Táto kniha je ideálnym pomocníkom pre oteckov, mamičky a vychovávateľov, ale aj pre dievčatá a chlapcov, ktorí sa prostredníctvom jednoduchých textov a názorných ilustrácií prirodzene a spontánne zoznámia s pojmami spojenými so sexualitou. Kniha Dievča alebo chlapec? vysvetľuje rozdiely medzi mužom a ženou a približuje anatómiu a vývoj tela oboch pohlaví. Deťom prináša informácie primerané ich veku, vďaka ktorým lepšie spoznajú svoje telo.Tituly série:Dievča alebo chlapec?Čo to robia mama s ockom?Ako prichádzajú deti na svet?Pravdy a klamstvá o sexualiteTáto séria kníh, pripravená odborníkmi z oblasti sexuológie, je určená deťom od 6 rokov.

MojaParty.sk píše:

Najemotívnejšia rodinná párty je tá, kde odhalíte pohlavie svojho bábätka. Túto oslavu môžete poznať pod názvom Gender Reveal party. Najdojemnejšie prekvapenie, či sa narodí chlapec alebo dievčatko je nádherný rituál. Pre túto štýlovú oslavu máme v ponuke tento krásny fóliový balónik Chlapec alebo dievča.
Nenapínajte už svojich kamarátov a rodinu a povedzte všetkým vaše sladké tajomstvo. Chlapec, alebo dievča?
Veľkosť balónika je 35 cm a možno ho nafukovať vzduchom aj héliom.
V našej ponuke nájdete ďalšie doplnky a dekorácie na tematickú párty baby shower.

Heliumking.sk píše:

Banner - Boy or Girl Dievča alebo Chlapec
Každá oslava môže mať výzdobu vyladenú do najmenších detailov. Ak pripravujete párty výzdobu na  Baby Shower nesmie Vám chýbať originálny banner v s nápisom Boy or Girl.
rozmer: 15 x 175 cm

Parametre Dievča alebo chlapec?

Podobné produkty

Podobné frázy: