Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Kozmetika, doplnky  >  Ekodrogérie  >  Ekologické pranie bielizne  >  EVERSTAR WC čistič 750ml

EVERSTAR WC čistič 750ml

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 2,30 €
Dostupnosť: Skladom
Profesionálny tekutý prostriedok Mr. Proper na hygienické čistenie toaliet a pisoárov na okamžité použitie. Štyri funkcie v jednom prostriedku. Odstraňuje vodný kameň, zanecháva sviežu vôňu a hygienicky čistý povrch s dlhotrvajúcim leskom. Odstraňuje usadeniny, kaly a vodný kameň. Obsahuje účinný systém polymérov, ktorý vytvára na povrchu neviditeľnú fóliu. Vďaka tomu vydrží povrch lesklý a hygie... WC čistič Céder Sonett 750 ml
Vysoko účinný wc čistič s vôňou citronely. Spoľahlivo odstraňuje baktérie a vodný kameň.
Uchovávajte na suchých miestach v uzavretom obale. Skladujte mimo dosahu detí. Pri náhodnom požití vyhľadajte lekára a predložte obal výrobku.
Výrobky značky Sonett sú balené do recyklovaných obalov.Zásady ekologickej drogérie SONETT• Výrobky sú 100% odbúravate... Gélový čistiaci prostriedok na WC dezinfikuje, rozpúšťa usadeniny a účinne pôsobí aj na neprístupných miestach. Vďaka šetrnému zloženiu je vhodný aj pre domácnosti napojené na biologické a koreňové čističky odpadových vôd a septiky. Navyše nádherne sviežo vonia po éterických olejoch - rozmaríne a citróne.
PRI PRAVIDELNEJ ÚDRŽBE WC
Naneste čistič na steny toalety a nechajte pôsobiť cca... Základnou zložkou je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov. Neobsahuje chlór.
       
Dermatologicky testované
Bez chlóru a agresívnej chémie
Vysoká koncentrácia je šetrná k vašej peňaženke aj prírode
Účinný a pritom šetrný k povrchom
Obsahuje iba prír... Tekutý čistiaci prostriedok so sviežou citrusovou vôňou na čistenie toaliet zanechá aktívnu vrstvu a tým veľmi účinne odstráni vodný kameň a ďalšie organické nečistoty, vrátane nepríjemného zápachu. Objem 750 ml. Alori Nano WC čistič je gélový produkt určený na odstránenie nečistôt a vodného kameňa z vašej toaletnej misy. Vďaka svojej hustej konzistencii dokonale zostane pôsobiť na všetkých miestach toaletnej misy a odstráni aj dlhodobé nečistoty.Vlastnosti:
o 80% vyššia účinnosť než bežné čističe
gélová konzistencia
nesteká
jednoduché použitie
bez obsahu alkoholu, parabéno...

Popis EVERSTAR WC čistič 750ml

Tonerpartner.sk píše:

Profesionálny tekutý prostriedok Mr. Proper na hygienické čistenie toaliet a pisoárov na okamžité použitie. Štyri funkcie v jednom prostriedku. Odstraňuje vodný kameň, zanecháva sviežu vôňu a hygienicky čistý povrch s dlhotrvajúcim leskom. Odstraňuje usadeniny, kaly a vodný kameň. Obsahuje účinný systém polymérov, ktorý vytvára na povrchu neviditeľnú fóliu. Vďaka tomu vydrží povrch lesklý a hygienicky čistý oveľa dlhšie. Kyslé pH napomáha predchádzať tvorbe vodného kameňa. Pre pohodlnejšiu aplikáciu a presnejšie dávkovanie má fľaša tvar kačacieho krku.
Použitie:* Toalety, pisoáre a ďalšie povrchy odolné voči kyselinám, ako je porcelán a keramika.
Obmedzenie použitia:* Zabráňte dlhodobému kontaktu s lakovanými alebo leštenými povrchmi, hliníkom či mramorom.* Nepoužívajte na toaletách farebných alebo starších ako 190 rokov a na poškodený porcelán.* Nenechávajte pôsobiť dlhšie ako 15 minút ani cez noc.* Ak máte akékoľvek pochybnosti, otestujte produkt na malom neviditeľnom mieste.

Bioruža.sk píše:

WC čistič Céder Sonett 750 ml
Vysoko účinný wc čistič s vôňou citronely. Spoľahlivo odstraňuje baktérie a vodný kameň.
Uchovávajte na suchých miestach v uzavretom obale. Skladujte mimo dosahu detí. Pri náhodnom požití vyhľadajte lekára a predložte obal výrobku.
Výrobky značky Sonett sú balené do recyklovaných obalov.Zásady ekologickej drogérie SONETT• Výrobky sú 100% odbúravateľné, v priebehu niekoľkých hodín, maximálne dní sa vo vode úplne rozložia• Značka Sonett odmieta používať akékoľvek prísady škodlivé pre životné prostredie a zdravie človeka. • Suroviny použité vo výrobe, pochádzajú z bio-dynamického alebo ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu• Voda použitá pri výrobe je bio-dynamicky rytmizovaná a do produktov Sonett sú pridávané zmesy energeticky silných bylín a esencie drahých kameňov a kovov• Sonett je ako jediný výrobca ekodrogérie držiteľom dvoch ekocertifikátovTechnické údaje:Hustota: (20°C) cca. 1,01 g/cm³Hodnota pH: (20°C, 5 g/l H₂O) cca. 5-6
Použitie:
Naneste po okrajoch záchodovej misy. Nechajte pôsobiť a pomocou kefy vydrhnite zvyšok toalety. Následne opláchnite.
Zloženie:
Aqua, citric acid, alkylpolyglucoside C8–10, sodium C12–14 fatty alcohol sulphate, polysaccharide, perfume (fragrance)*, geraniol*, citronellol**certified organically grown

Vitaminyprezdravie.sk píše:

Gélový čistiaci prostriedok na WC dezinfikuje, rozpúšťa usadeniny a účinne pôsobí aj na neprístupných miestach. Vďaka šetrnému zloženiu je vhodný aj pre domácnosti napojené na biologické a koreňové čističky odpadových vôd a septiky. Navyše nádherne sviežo vonia po éterických olejoch - rozmaríne a citróne.
PRI PRAVIDELNEJ ÚDRŽBE WC
Naneste čistič na steny toalety a nechajte pôsobiť cca 15 minút. Potom odstráňte zvyšky usadenín WC kefou (odporúčame drevenou).
ODSTRÁNENIE USADENÍN PO DLHŠEJ ČISTIACEJ PAUZE
Do misy nalejte kanvicu horúcej vody a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER, počkajte minimálne 10 minút (ideálne nechajte pôsobiť cez noc), potom misu umyte WC kefou. Ak sa vo vašej toalete zabýval vodný kameň, nechajte prášok pôsobiť cez noc a pre zvýšenie čistiaceho účinku pridajte lyžicu Odstraňovača vodného kameňa alebo pol hrnčeka teplého octu. Ak sa nepodarí odstrániť dlhšie zbierané usadeniny, opakujte postup znovu, prípadne nasaďte mechanickú energiu - gumovú rukavicu a plastovú drôtenku. Spomenuté produkty sú z ponuky Tierra Verde.
ZLOŽENIE

 
Certifikát Ecogarantie
 
Výrobca dostal medzinárodne uznávaný certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje, že jeho produkty spĺňajú prísne ekologické požiadavky.

Eurodrogeria.sk píše:

Základnou zložkou je kyselina citrónová, ktorá je účinná na špinu, ale šetrná k povrchom. Pri čistení jej pomáha kombinácia aktívnych látok z prírodných olejov a cukrov. Neobsahuje chlór.
       
Dermatologicky testované
Bez chlóru a agresívnej chémie
Vysoká koncentrácia je šetrná k vašej peňaženke aj prírode
Účinný a pritom šetrný k povrchom
Obsahuje iba prírodné zložky s jemnou citrusovou vôňou
Čistí nad i pod hladinou
Funguje aj na hrubšie nánosy vodného kameňa, má silnú odvápňovaciu schopnosť
Možno použiť aj na WC pre mačky

Faxcopy píše:

Tekutý čistiaci prostriedok so sviežou citrusovou vôňou na čistenie toaliet zanechá aktívnu vrstvu a tým veľmi účinne odstráni vodný kameň a ďalšie organické nečistoty, vrátane nepríjemného zápachu. Objem 750 ml.

4home píše:

Alori Nano WC čistič je gélový produkt určený na odstránenie nečistôt a vodného kameňa z vašej toaletnej misy. Vďaka svojej hustej konzistencii dokonale zostane pôsobiť na všetkých miestach toaletnej misy a odstráni aj dlhodobé nečistoty.Vlastnosti:
o 80% vyššia účinnosť než bežné čističe
gélová konzistencia
nesteká
jednoduché použitie
bez obsahu alkoholu, parabénov, fosfátov a silikónov
nízka spotreba
obsahuje nano častice

Parametre EVERSTAR WC čistič 750ml

Výrobca Everstar
Výrobce Everstar

Podobné frázy: