Kde som:  Katalóg  >  Televízia, video a DVD  >  DVD a Blu-ray prehrávače  >  DVD prehrávače  >  SONY DVP-SR760H

SONY DVP-SR760H

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 42,30 €
Dostupnosť: Skladom
Pozerajte disky DVD v kvalite blízkej vysokému rozlíšeniu.Vychutnajte si čistejší a ostrejší obraz a zvuk: Disky DVD vyzerajú a znejú lepšie vďaka výstupu HDMI®, ktorý priblíži kvalitu obrazu a zvuku k vysokému DVP-SR760H
Přehrávač disků DVD
Sledujte disky DVD v kvalitě obrazu blížící se HD
Stylový přehrávač DVD s technologií pro vylepšení obrazu a konektory HDMI® a USB.
Sledujte oblíbené disky DVD s kvalitou obrazu blížící se HD
Přehrávejte obsah v mnoha formátech z disků DVD a zařízení USB
Připojte se k televizoru pomocí jediného kabelu HDMI®
Nový pohled na... Stolný DVD prehrávač Sony DVP-SR760H:Stolový prehrávač Sony DVP-SR760H zvládne prehrať DVD, CD aj médiá z USB disku. Toto kompaktné zariadenie sa môže pochváliť kvalitným zvukovým a obrazovým výstupom cez port HDMI. Prehráva širokú škálu diskov a mediálnych formátov, či už sú to hudobné CD, filmy s kodekom Xvid na DVD, alebo fotografie uložené na flash disku. Zmestí sa takmer všade, telo má šírku... DVD prehrávač Sony • Hdmi výstup • technológia vylepšenia obrazu • koaxiálny audio výstup • USB vstup s možnosťou nahrávania • zapamätanie pozície prehrávania na posledných 6 diskoch • vysokorýchlostné vyhľadávania • nastaviteľná kvalita obrazu • digitálny výstup zvuku DTS • elegantný dizajn • hmotnosť 0,95 kg • rozmery 270 × 38,5 × 209 mm (š × v × h... DVD s upscaling Užite si nekonečnú zábavu s DVD prehrávačom Sony DVP-SR760H. Široká podpora formátov vrátane videí v kompresnom formáte XviD vám umožní prehrávať takmer akékoľvek DVD s videom. Technológia XviD Home, ktorá je schopná reprodukovať skomprimovaný obraz XviD videí, potom spoločne s funkciou upscaling na Full HD rozlíšenie zabezpečí, že si svoje filmy užijete v nebývalej kvalite a so s... Sledujte svoje DVD v takmer kvalite obrazu HD Elegantný DVD prehrávač s technológiou na optimalizáciu obrazu, možnosť pripojenia HDMI® a USB. Sledujte svoje DVD v takmer kvalite obrazu HD Prehrávajte DVD v rôznych formátoch a obsahu uloženom na USB Pripojte sa k televízoru pomocou jednoduchého kábla HDMI® Ideálna voľba pre tých, ktorí majú veľkú zbierku DVD alebo filmy uložené na PC alebo Memory ...

Všetky ponuky pre SONY DVP-SR760H

Popis SONY DVP-SR760H

AndreaShop.sk píše:

Pozerajte disky DVD v kvalite blízkej vysokému rozlíšeniu.Vychutnajte si čistejší a ostrejší obraz a zvuk: Disky DVD vyzerajú a znejú lepšie vďaka výstupu HDMI®, ktorý priblíži kvalitu obrazu a zvuku k vysokému

Hej.sk píše:

DVP-SR760H
Přehrávač disků DVD
Sledujte disky DVD v kvalitě obrazu blížící se HD
Stylový přehrávač DVD s technologií pro vylepšení obrazu a konektory HDMI® a USB.
Sledujte oblíbené disky DVD s kvalitou obrazu blížící se HD
Přehrávejte obsah v mnoha formátech z disků DVD a zařízení USB
Připojte se k televizoru pomocí jediného kabelu HDMI®
Nový pohled na oblíbené filmy
Skvělá volba pro všechny, kdo mají velké sbírky disků DVD nebo filmů uložených v počítači nebo na zařízení Memory Stick™. Tento přehrávač důmyslně převádí obsah filmů ve standardním rozlišení na vyšší rozlišení, takže nabízí poutavější divácký zážitek. Výsledkem je hladší obraz a kvalita blížící se HD.

Přibližte se k vysokému rozlišení
Dívejte se na oblíbenou klasiku ve zcela nové podobě nebo sledujte moderní trháky s ještě ostřejším obrazem a živějším podáním. Zvyšte standardní rozlišení disků DVD téměř na kvalitu Full HD 1080p a vytvořte si tak zážitky, které vás doslova vtáhnou do akce.
Osvoboďte své digitální filmy i hudbu
Ponořte se do filmů i hudby a vychutnejte si oblíbenou klasiku na velké obrazovce s prostorovým zvukem a rozhraním USB. Připojením notebooku nebo přesunutím souborů na paměťovou kartu získáte rychlý přístup ke své filmové knihovně.
Příjemné uklizené prostředí
Přestože vám bude stačit jen jeden jediný kabel, i tak vás čeká vysoce kvalitní obraz a zvuk díky rozhraní HDMI®. Kompaktní velikost přehrávače a jeho čisté linie jsou ideální všude tam, kde není místa nazbyt.
Funkce
Užívejte si čistší, ostřejší obraz a zvuk - Filmy na discích DVD vypadají a zní lépe díky výstupu HDMI®, se kterým se kvalita blíží až vysokému rozlišení.
Přehrávejte filmy, hudbu a fotografie na paměťové zařízení USB - Můžete přehrávat obsah přímo ze zařízení Memory Stick™ nebo pevného disku počítače nebo z disku DVD nahrávat na zařízení USB.
Přehrávání široké škály formátů - Můžete přehráv...

Alza.sk píše:

Stolný DVD prehrávač Sony DVP-SR760H:Stolový prehrávač Sony DVP-SR760H zvládne prehrať DVD, CD aj médiá z USB disku. Toto kompaktné zariadenie sa môže pochváliť kvalitným zvukovým a obrazovým výstupom cez port HDMI. Prehráva širokú škálu diskov a mediálnych formátov, či už sú to hudobné CD, filmy s kodekom Xvid na DVD, alebo fotografie uložené na flash disku. Zmestí sa takmer všade, telo má šírku len 27 cm, preto je prístroj úplne ideálne do malých priestorov, alebo ak chcete ušetriť miesto okolo televízie.Moderný HDMI konektor prenáša čistý digitálny obraz vo vyššom rozlíšení než napr. SCART. Funkcia pomalého a rýchleho prehrávania so zvukom sa vám bude hodiť, ak si radi detailne prezeráte akčné scény, alebo nahrané športové prenosy. Nebojte sa už nikdy vysunúť disk s rozpozeraným filmom, funkcia Multi-Disc Resume si miesto vás zapamätá, kde vo filme ste skončili. Z fotografií môžete ľahko urobiť prezentáciu a ukázať svojim známym a rodine zážitky z dovolenky dokonca aj s hudobným sprievodom, ktorý si sami vyberiete.Parametre a špecifikácie:Dostupné funkcie:Multi-Disc Resume (6 diskov)Vysokorýchlostné vyhľadávanieNastaviteľná kvalita obrazuInstant ReplayPrehliadač názvu/kapitolyPrehrávané kompaktné disky:CD, CD-R/RW, VCD/SVCDDVD, DVD-R/RW/R DL, DVD + R/RW/R DLKompatibilné mediálne formáty:JPEG, HD JPEG, MP3, MPEG-4, Xvid, WMA, AAC a Linear PCM.D/A prevodník videa:12 bitov / 108 MHzDigitálny výstup zvuku:DTS, 96 kHz / 24 bitRozhranie:USBKoaxiálny digitálny výstup zvukuHDMIFormát signálu:PAL / NTSCNapájanie:220 - 240 V50/60 HzRozmery (Š x V x H):270 x 38,5 x 209 mmHmotnosť:0,95 kgObsah balenia:Diaľkové ovládanieBatéria typu AA

Datart.sk píše:

DVD prehrávač Sony • Hdmi výstup • technológia vylepšenia obrazu • koaxiálny audio výstup • USB vstup s možnosťou nahrávania • zapamätanie pozície prehrávania na posledných 6 diskoch • vysokorýchlostné vyhľadávania • nastaviteľná kvalita obrazu • digitálny výstup zvuku DTS • elegantný dizajn • hmotnosť 0,95 kg • rozmery 270 × 38,5 × 209 mm (š × v × h

Okay.sk píše:

DVD s upscaling Užite si nekonečnú zábavu s DVD prehrávačom Sony DVP-SR760H. Široká podpora formátov vrátane videí v kompresnom formáte XviD vám umožní prehrávať takmer akékoľvek DVD s videom. Technológia XviD Home, ktorá je schopná reprodukovať skomprimovaný obraz XviD videí, potom spoločne s funkciou upscaling na Full HD rozlíšenie zabezpečí, že si svoje filmy užijete v nebývalej kvalite a so skvelými farbami. Upscaling je technológia, ktorá obraz v nižšom rozlíšení prepočítava na vyššiu, a dodáva mu tak dojem vysokého rozlíšenia. Do televízie potom Full HD obraz povediete HDMI káblom. Nejen pro DVD disky Nepochybne tiež veľmi oceníte prítomný USB port, ktorý vám dovolí si pustiť film z prenosného pamäťového zariadenia, ako je napríklad USB flashdisk. Vďaka tomu si ľahko prenesiete svoj film z počítača na flashdisk a užijete si ho na svojej veľkej televízii.

Conrad píše:

Sledujte svoje DVD v takmer kvalite obrazu HD Elegantný DVD prehrávač s technológiou na optimalizáciu obrazu, možnosť pripojenia HDMI® a USB. Sledujte svoje DVD v takmer kvalite obrazu HD Prehrávajte DVD v rôznych formátoch a obsahu uloženom na USB Pripojte sa k televízoru pomocou jednoduchého kábla HDMI® Ideálna voľba pre tých, ktorí majú veľkú zbierku DVD alebo filmy uložené na PC alebo Memory Stick ™. Tento prehrávač používa inteligentnú technológiu zvyšovania rozlíšenia na optimalizáciu obsahu filmov v štandardnom rozlíšení, aby sa dosiahol ešte lepší filmový zážitok. Výsledkom je jasnejšia a jasnejšia kvalita obrazu a zvuku. Bližšie k vysokému rozlíšeniu Prezrite si klasiku v úplne inom svetle alebo v moderných trhákoch na ešte ostrejších obrázkoch as ešte väčšou vášňou. Tento systém prináša DVD so štandardným rozlíšením bližšie k 1080p Full High Definition. Takže sa môžete tešiť na skutočne podmanivý zážitok. Neobmedzená zábava s digitálnou hudbou a filmami Zažite sa vo svojej filmovej a hudobnej zbierke a vďaka USB pripojeniu sa môžete tešiť na starú klasiku s priestorovým zvukom a na veľkú obrazovku. Pripojte svoj prenosný počítač alebo preneste obsah na pamäťovú kartu Memory Stick ™ a získajte rýchly prístup k svojej filmovej zbierke. Pre upratané prostredie Vyvarujte sa rušeniu káblov a sústredte sa na vysoko kvalitný obraz a kvalitu zvuku pomocou jediného kábla prostredníctvom pripojenia HDMI®. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a jasným čiaram je tento prehrávač vhodný aj do najmenších priestorov. Tento text bol preložený strojovo. Prehrávanie CD / DVD·USB 2.0 pre obrázky, hudbu a videá·Kompaktný dizajn·HDMI konektor diaľkové oládanie (vrátane batérií)·návod.

Parametre SONY DVP-SR760H

Výrobca SONY
Výrobce SONY
HDMI výstup áno
USB port áno
Wi-Fi Prístroj disponuje bezdrôtovým pripojením k počítačovej sieti. Nie

Podobné frázy: