Kde som:  Katalóg  >  Detský tovar, hračky  >  Modely  >  Drone  >  XIRO Xplorer Visio

XIRO Xplorer Vision

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 1,69 €
Dostupnosť: Info v obchode
Banner s ružovo modrým nápisom Boy or Girl, ktorý vám štýlovo ozdobí tematickú párty Baby shower.
Túto oslavu môžete poznať pod názvom Gender Reveal party.
Najdojemnejšie prekvapenie, či sa narodí chlapec alebo dievčatko, je nádherný rituál. Pre tuto štýlovú oslavu máme v ponuke symbolické dekorácie aj krásny banner s nápisom Boy or Girl, ktorý ľahko skombinujete aj s ďalšími dopln... Fóliový balón Gender Reveal Boy or Girl 45cmštandardný fóliový balón s nápisom Boy or Girl na oslavu odhalenia pohlavia dieťatka (priemer 45cm)Parametre o 45cm fóliovom balóneFóliový balón sa plní héliom, vdaka ktorému bude lietaťMá v sebe spätný ventil, ktorý automaticky zabraňuje vyfúknutiuMôžete ho doplniť rôznymi balónovými doplnkami ako sú napr. stuhy alebo závažieBalón vydrží lietať cca 7 d... Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celej galaxii jasne planú ohne, ktoré osvetľujú masakre pri obrane ľudí pred dávnymi nepriateľmi. Vojská sa do seba púšťajú s jedinou myšlienkou: celkom zničiť protivníkov.
Vývojári hry roku 2007, Relic Entertainment, predvádzajú najúspešnejšiu vojnovú hru na... .

Popis XIRO Xplorer Vision

MojaParty.sk píše:

Banner s ružovo modrým nápisom Boy or Girl, ktorý vám štýlovo ozdobí tematickú párty Baby shower.
Túto oslavu môžete poznať pod názvom Gender Reveal party.
Najdojemnejšie prekvapenie, či sa narodí chlapec alebo dievčatko, je nádherný rituál. Pre tuto štýlovú oslavu máme v ponuke symbolické dekorácie aj krásny banner s nápisom Boy or Girl, ktorý ľahko skombinujete aj s ďalšími doplnkami.
Veľkosť 213 cm

Partyspirit.sk píše:

Fóliový balón Gender Reveal Boy or Girl 45cmštandardný fóliový balón s nápisom Boy or Girl na oslavu odhalenia pohlavia dieťatka (priemer 45cm)Parametre o 45cm fóliovom balóneFóliový balón sa plní héliom, vdaka ktorému bude lietaťMá v sebe spätný ventil, ktorý automaticky zabraňuje vyfúknutiuMôžete ho doplniť rôznymi balónovými doplnkami ako sú napr. stuhy alebo závažieBalón vydrží lietať cca 7 dní. Pre zákazníkov z Bratislavy ponúkame službu nafúkania balónov héliom priamo na našej prevádzke Party obchod PartyspiritFóliové balóny neodosielame naplnené héliom kuriérom!

ProGamingShop.sk píše:

Od zradného aktu chaosu, ktorý postihol zlatý vek ľudstva, uplynulo už desaťtisíc rokov. Po celej galaxii jasne planú ohne, ktoré osvetľujú masakre pri obrane ľudí pred dávnymi nepriateľmi. Vojská sa do seba púšťajú s jedinou myšlienkou: celkom zničiť protivníkov.
Vývojári hry roku 2007, Relic Entertainment, predvádzajú najúspešnejšiu vojnovú hru na... .

Parametre XIRO Xplorer Vision

Výrobca Xiro
Batérie 4000mAh
Dosah 500m
S kamerou áno

Podobné produkty

Podobné frázy: