Kde som:  Katalóg  >  Detský tovar, hračky  >  Hračky  >  Drevené hračky  >  Vláčik s kockami

Vláčik s kockami

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 22,00 €
Dostupnosť: Do 3 dní
od 15,99 €
Porovnať 3 obchody
Hračka pre najmenších Clementoni Clemmy baby - Peppa Pig - vláčik s kockami: Skvelá hračka pre najmenších! Farebný vláčik Clementoni Clemmy baby – modré plavky rozvíja psychomotorický vývoj, podnecuje fantáziu aj aktivitu. S veselou mašinkou s mäkkými kockami a obľúbenými rozprávkovými postavičkami prasiatka Peppy a jeho malým bratom Georgom si každé batoľa užije veľa zábavy. Kocky sa deťom dobre... Drevený vláčik s kockami Coloured Train od nemeckého výrobcu Eichhorn je nadčasová didaktická hračka pre všetky detičky už od 12 mesiacov. Farebná lokomotíva s úsmevom a 2 vagónmi a nákladom v podobe kociek rôznych tvarov a farieb očarí chlapcov a dievčatá na prvý pohľad. Krásna 7-dielna vlaková súprava je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. Prináša deťom d...

Popis Vláčik s kockami

Alza.sk- Hračky píše:

Hračka pre najmenších Clementoni Clemmy baby - Peppa Pig - vláčik s kockami: Skvelá hračka pre najmenších! Farebný vláčik Clementoni Clemmy baby – modré plavky rozvíja psychomotorický vývoj, podnecuje fantáziu aj aktivitu. S veselou mašinkou s mäkkými kockami a obľúbenými rozprávkovými postavičkami prasiatka Peppy a jeho malým bratom Georgom si každé batoľa užije veľa zábavy. Kocky sa deťom dobre držia a môžu ich skladať na seba. Hračka je určená pre deti od 18 mesiacov. Kľúčové vlastnosti hračky Clementoni Clemmy baby – modré plavky – vláčik s kockamiFarebný vláčik s kockami a rozprávkovými postavičkamiClementoni Clemmy baby obsahuje Peppa Pig a GeorgeMäkké Clemmy kocky sa deťom dobre držia a možno ich skladať na sebaClemmy baby – modré plavky – vláčik s kockami stimuluje zmyslové a vizuálnu skúmanie, pozornosť a pozorovacie schopnostiVyrobené z bezpečného a umývateľného materiáluHračka Clemmy baby – modré plavky podporuje rozvoj manuálnych zručností a predstavivosťVhodné pre deti od 18 mesiacovObsahuje: 1× vláčik, 2× postavička modré plavky a farebné Clemmy kockyRozmery balenia: 45,1 × 31,1 × 7 cm

Mackoviahracky.sk píše:

Drevený vláčik s kockami Coloured Train od nemeckého výrobcu Eichhorn je nadčasová didaktická hračka pre všetky detičky už od 12 mesiacov. Farebná lokomotíva s úsmevom a 2 vagónmi a nákladom v podobe kociek rôznych tvarov a farieb očarí chlapcov a dievčatá na prvý pohľad. Krásna 7-dielna vlaková súprava je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. Prináša deťom deťom originálne spojenie s prírodou a zároveň si hravým spôsobom rozvíjajú svoju predstavivosť a jemnú motoriku pri vkladaní kociek na správne miesto vo vagónoch.
Nemecká kvalita a špičkový vzhľad drevených hračiek podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hra s drevenými vláčikmi je pre deti príjemným relaxom, pričom sa hrajú na povolania rušňovodičov a výpravcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých. Zlepšujú si logické myslenie a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Precízne spracované diely zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, objavujú nové farby a tvary.
Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Parametre Vláčik s kockami

Výrobca OEM

Podobné frázy: