Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Doplnky stravy  >  Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,38 €
Dostupnosť: Info v obchode
Výživový doplnok Dr.Max Selén-Zinok Forte obsahuje kombináciu vitamínov a minerálov. Selén prispieva: k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok prispieva: k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky, k udržaniu dobrého zraku k správnej kognitívnej funkcii, k sprá... POPIS

ZNAČKA :
Adelle Davis

TRVANLIVOSŤ :
24 mesiacov

FORMA :
kapsulová

OBSAH :
60 kapsúl / 60 denných dávok

VYROBENÉ V :
Slovensko, EÚ

ZLOŽENIE :
glukónan zinočnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), HPMC kapsula

ZDROJ ÚČINNEJ LÁTKY :
Zdrojom zi... Výživový doplnok s obsahom vitamínov C, D a zinku. Vitamín C, D a zinok prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. Zinok a vitamín C prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Beta Glukán Forte je výživový doplnok dodávajúci každodennej strave beta glukán 1,3 / 1,6 D, prírodný polysacharid nachádzajúci sa v bunkových stenách kvasiniek rodu Saccharomyces Cerevisiae, vitamín C a zinok. Bioaktívny Selén + Zinok FORTE Obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Všetky ponuky pre Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Popis Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Dr.Max píše:

Výživový doplnok Dr.Max Selén-Zinok Forte obsahuje kombináciu vitamínov a minerálov. Selén prispieva: k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok prispieva: k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky, k udržaniu dobrého zraku k správnej kognitívnej funkcii, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej látkovej premene vitamínu A, sacharidov, mastných kyselín, kyselín a zásad, bielkovín. Vitamín C prispieva: k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k normálnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky a zubov, k správnej funkcii psychiky. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Nie je určené pre deti do 15 rokov.   Každá tableta obsahuje Hmotnosť v 1 tablete % RVH*/1 tableta Selén 80 μg 146 % Zinok 8 mg 80 % Vitamín C 180 mg 225 % Vitamín E 51,7 I.U. 289 % Betakarotén 8 000 I.U. 200 % *Referenčná výživová hodnota. **Nie je stanovené. Zloženie: Kyselina L-askorbová, zahusťovadlo (mikrokryštalická celulóza), DL-α-tokoferylacetát , β-karotén, plnidlo (bezvodý hydrogénfosforečnan vápenatý), mliečnan zinočnatý, stabilizátor (zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy), emulgátor (hydroxypropylmetylcelulóza), seleničitan sodný, protihrudkovacia látka (uhličitan vápenatý), leštiaca látka (polyvinylalkohol), protihrudkovacia látka (oxid kremičitý), odpeňovač (polyetylénglykol 4000), protihrudkovacia látka (mastenec), zvlhčovadlo (polydextróza), protihrudkovacia látka (horečnaté soli mastných kyselín), farbivá (oxidy a hydroxidy železa, oxid titaničitý), regulátor kyslosti (kyselina vínna).

Vitaminyprezdravie.sk píše:

POPIS

ZNAČKA :
Adelle Davis

TRVANLIVOSŤ :
24 mesiacov

FORMA :
kapsulová

OBSAH :
60 kapsúl / 60 denných dávok

VYROBENÉ V :
Slovensko, EÚ

ZLOŽENIE :
glukónan zinočnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), HPMC kapsula

ZDROJ ÚČINNEJ LÁTKY :
Zdrojom zinku je organická soľ kyseliny glukónovej (v prírode sa vyskytujúca látka) a zinku.

DÁVKOVANIE :
1 kapsula denne (25 mg zinku)

Vhodný pre vegánov :
áno

Bez geneticky upravených látok : 
áno

Bez lepku : 
áno

Zinok má mnohé účinky a funkcie, bez ktorých má organizmus vážne problémy. Pre vývoj dieťaťa jeho nedostatok môže oneskorovať telesné aj duševné dospievanie, ale nesmie chýbať ani v dospelosti, pretože je napr. nevyhnutný pre správne fungovanie systémov enzýmov[1]. Ďalej jeho nedostatočné množstvo spôsobuje pomalé hojenie rán, zhoršenie pamäte a zmyslové poruchy – najmä zrakové a čuchové.
Okrem doplnkov výživy sa zdajú byť spoľahlivým zdrojom zinku morské živočíchy. Zinok sa vyplavuje z tela veľkým príjmom tekutín, príjmom alkoholu alebo užívaním diuretík[2]. Preto treba myslieť na jeho dopĺňanie. Ďalšími zdrojmi zinku sú orechy a zelená listová zelenina za predpokladu, že sú pestované na dobrej pôde. Avšak živočíšne zdroje sú na zinok niekoľkokrát bohatšie a preto prísni vegetariáni by mali na tento faktor myslieť.
Na príjem zinku treba myslieť aj v obdobiach zvýšenej chorobnosti, nakoľko niektoré obranné bunky organizmu bez zinku nevedia účinne bojovať s chorobou.
„Nedostatok zinku spôsobuje stratu plodnosti, malú odolnosť voči infekciám, pomalé hojenie rán a poruchy kože podobné psoriáze.“
(Adelle Davis, Čo vám chýba, aby ste boli fit, Eko - konzult 2013)
[1] enzým: látka v organizme, ktorá vyvoláva alebo urýchľuje chemické reakcie.
[2] diu...

Benu.sk píše:

Výživový doplnok s obsahom vitamínov C, D a zinku. Vitamín C, D a zinok prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. Zinok a vitamín C prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

MojaLekaren.sk píše:

Beta Glukán Forte je výživový doplnok dodávajúci každodennej strave beta glukán 1,3 / 1,6 D, prírodný polysacharid nachádzajúci sa v bunkových stenách kvasiniek rodu Saccharomyces Cerevisiae, vitamín C a zinok.

Prezdravie.sk píše:

Bioaktívny Selén + Zinok FORTE Obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Parametre Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Výrobce Naturvita A.s.
Výrobca Naturvita A.s.
J počet tablet 60
Druh Tabletky

Podobné produkty

Podobné frázy: