Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Doplnky stravy  >  Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 3,45 €
Dostupnosť: Skladom
Výživový doplnok Dr.Max Selén-Zinok Forte obsahuje kombináciu vitamínov a minerálov. Selén prispieva: k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok prispieva: k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky, k udržaniu dobrého zraku k správnej kognitívnej funkcii, k sprá... Bioaktívny Selén + Zinok FORTE obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Všetky ponuky pre Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Popis Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Dr.Max píše:

Výživový doplnok Dr.Max Selén-Zinok Forte obsahuje kombináciu vitamínov a minerálov. Selén prispieva: k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok prispieva: k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky, k udržaniu dobrého zraku k správnej kognitívnej funkcii, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej látkovej premene vitamínu A, sacharidov, mastných kyselín, kyselín a zásad, bielkovín. Vitamín C prispieva: k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k normálnej tvorbe kolagénu, k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky a zubov, k správnej funkcii psychiky. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Nie je určené pre deti do 15 rokov.   Každá tableta obsahuje Hmotnosť v 1 tablete % RVH*/1 tableta Selén 80 μg 146 % Zinok 8 mg 80 % Vitamín C 180 mg 225 % Vitamín E 51,7 I.U. 289 % Betakarotén 8 000 I.U. 200 % *Referenčná výživová hodnota. **Nie je stanovené.  

Prezdravie.sk píše:

Bioaktívny Selén + Zinok FORTE obsahuje selén organicky viazaný na kvasnice (SelenoPrecise) spolu s vitamínom A, B6, C, E a zinkom pre normálnu funkciu imunitného systému a ochranu pred oxidačným stresom. Prispieva k zdravým vlasom, nechtom a pokožke. Prispieva k normálnej fuknciu zraku.

Parametre Nutrivita Zinok Forte tbl.60

Výrobce Naturvita A.s.
Výrobca Naturvita A.s.
J počet tablet 60
Druh Tabletky

Podobné produkty

Podobné frázy: