Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Doplnky stravy  >  Nutrivita Horčík 45mg tbl.60

Nutrivita Horčík 45mg tbl.60

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 5,00 €
Dostupnosť: Skladom
IQ MAG Horčík 375 mg + B6 Obsah IQ MAG Horčík 375 mg + B6 60ks Charakteristika IQ MAG Horčík 375 mg + B6 Zvýšená spotreba horčíka nastáva pri nadmernom strese, pravidelnej konzumácii alkoholu, pri vykonávaní pravidelných športových aktivít, v tehotenstve a počas dojčenia, pri svalových, žalúdočných a črevných kŕčoch, počas silnej menštruácie a pri pomalom trávení. Zloženie: 1 tableta s hmotnosť... Horčík B6 Ženšen Antistress MOVit Energy 60 kapsúl
• Horčík a vitamín B6 prispievajú k normálnej funkcii nervového systému a k normálnym psychickým funkciám. Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov.• Sibírsky ženšen a gotu kola podporujú mentálny výkon a duševné zdravie.• Sibírsky ženšen pôsobí ako adaptogén a prispieva k dobrej nálade.• Vhodný aj pre kardiakov a diabetikov.
1 kap... Horčík je pre naše telo nevyhnutný, nachádza sa v kostiach, svalových bunkách, krvi. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k elektrolytické rovnováhe, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mimo to tiež prispieva k normálnej činnosti svalov, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, prispieva k správnej funkcii psychi... MOVit Horčík B6 Ženšen Antistress 60 cps. Prémiový výživový doplnok s horčíkom vo forme chelátu pre nervy, svaly a psychiku doplnený o sibírsky ženšen a gotu-kola pre zlepšenie adaptácie, duševného výkonu a nálady. Vynikajúci prostriedok pri strese a psychicky náročných situáciách.

Popis Nutrivita Horčík 45mg tbl.60

Najlekaren.eu píše:

IQ MAG Horčík 375 mg + B6 Obsah IQ MAG Horčík 375 mg + B6 60ks Charakteristika IQ MAG Horčík 375 mg + B6 Zvýšená spotreba horčíka nastáva pri nadmernom strese, pravidelnej konzumácii alkoholu, pri vykonávaní pravidelných športových aktivít, v tehotenstve a počas dojčenia, pri svalových, žalúdočných a črevných kŕčoch, počas silnej menštruácie a pri pomalom trávení. Zloženie: 1 tableta s hmotnosťou 1 200 mg obsahuje: Zloženie aktívnych látok: horčík (oxid horečnatý) 375 mg (100 % RVH*), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 1,40 mg (100 % RVH*). *RVH – Referenčná výživová hodnotapriemerného dospelého. Zloženie prídavných látok: objemové činidlá: maltodextrín (z kukurice) a mikrokryštalická celulóza, kĺzadlá: stearan horečnatý a mastenec, farbivo: betakarotén. Odporúčané dávkovanie: Užite 1 tabletu denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Bioruža.sk píše:

Horčík B6 Ženšen Antistress MOVit Energy 60 kapsúl
• Horčík a vitamín B6 prispievajú k normálnej funkcii nervového systému a k normálnym psychickým funkciám. Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov.• Sibírsky ženšen a gotu kola podporujú mentálny výkon a duševné zdravie.• Sibírsky ženšen pôsobí ako adaptogén a prispieva k dobrej nálade.• Vhodný aj pre kardiakov a diabetikov.
1 kapsula obsahuje:-Aktívna látka Hmotnosť v 1 cps. % RVH* Hmotnosť ve 2 cps. % RVH*-Horčík (magnesium) 250 mg 67 500 133-Sibírsky ženšen -(Eleutherococcus senticosus) 100 mg - 200 --Gotu kola -(Centella asiatica) 50 mg - 100 --Vitamín B6 -(pyridoxín) 0,7 mg 50 1,4 100
* % referenčnej výživovej hodnoty (RVH)- nie je stanovená
Odporúčané dávkovanie pre dospelých: 1-2 kapsule denne.
Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti. Uskladňujte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Spotrebujte do konca dátumu uvedeného na obale.
Skladovanie: v suchu a tme pri teplote od 4 do 25 °C, bez priameho slnečného žiarenia, v dobre uzavretom obale.
Zloženie:
magnézium bisglycinát, mikrokryštalická celulóza - plnidlo, oxid horečnatý, Eleutherococcus senticosus, Centella asiatica, stearan horečnatý - plnidlo, pyridoxín, HPMC kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza)

Earplugs.sk píše:

Horčík je pre naše telo nevyhnutný, nachádza sa v kostiach, svalových bunkách, krvi. Horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, prispieva k elektrolytické rovnováhe, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Mimo to tiež prispieva k normálnej činnosti svalov, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, prispieva k správnej funkcii psychiky a prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Horčík sa tiež podieľa na procese delenia buniek.
Horčík 400 mg môže byť užívaný priamo bez nutnosti rozpustiť v tekutine. Dobre sa rozpustí aj v ústach. Má príjemnú malinovú chuť a pokryje dennú dávku horčíka. Je tak praktickým a jednoduchým spôsobom, ako mať horčík pri sebe aj počas cestovania a iných povinností.
 
Dávkovanie
1x denne 1 vrecko, môžete použiť bez rozpustenie v tekutine, nasypať priamo na jazyk a nechať rozpustiť.
 
Upozornenie
Uchovávajte v suchu a mimo priameho slnečného svitu do 25° C a mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Môže mať laxatívny efekt, ak užijete viac, než je odporúčané.
 
Zloženie
Sladidlo sorbitol, trimagnézium citrát (5% horčíka), oxid horečnatý (14% horčíka), regulátor kyslosti kyselina citrónová, plnidlo hydrogénuhličitan sodný, prírodná príchuť, činidlo oxid kremičitý

Pilulka.sk píše:

MOVit Horčík B6 Ženšen Antistress 60 cps. Prémiový výživový doplnok s horčíkom vo forme chelátu pre nervy, svaly a psychiku doplnený o sibírsky ženšen a gotu-kola pre zlepšenie adaptácie, duševného výkonu a nálady. Vynikajúci prostriedok pri strese a psychicky náročných situáciách.

Parametre Nutrivita Horčík 45mg tbl.60

Výrobca Naturvita A.s.
Gramáž 2.7g
J počet tablet 60
Druh Tabletky

Podobné produkty

Podobné frázy: