Kde som:  Katalóg  >  Kozmetika a lifestyle  >  Lieky  >  Doplnky stravy  >  Biomin Calcium Ovovital 60 kapslí

Biomin Calcium Ovovital 60 kapslí

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,09 €
Dostupnosť: Skladom
Výživový doplnok minerálny. VÁPNIK ● POTREBNÝ NA UDRŽANIE ZDRAVÝCH KOSTÍ A ZUBOV ● PRISPIEVA K NORMÁLNEMU FUNGOVANIU SVALOV ● PRISPIEVA K NORMÁLNEJ ZRÁŽANLIVOSTI KRVI ● PRISPIEVA K SPRÁVNEJ LÁTKOVEJ PREMENE NA TVORBU ENERGIE Jedinečnosť substancie OVOVITAL® spočíva v unikátnom pomere vápnika, stopových prvkov a biogénnych látok. Substancia OVOVITAL® neobsahuje žiadne prídavné látky a stabilizát... Výživový doplnok minerálny.
 
VÁPNIK
● POTREBNÝ NA UDRŽANIE ZDRAVÝCH KOSTÍ A ZUBOV
● PRISPIEVA K NORMÁLNEMU FUNGOVANIU SVALOV
● PRISPIEVA K NORMÁLNEJ ZRÁŽANLIVOSTI KRVI
● PRISPIEVA K SPRÁVNEJ LÁTKOVEJ PREMENE NA TVORBU ENERGIE
Jedinečnosť substancie OVOVITAL® spočíva v unikátnom pomere vápnika, stopových prvkov a biogénnych látok. Substancia OVOVITAL® neo...

Všetky ponuky pre Biomin Calcium Ovovital 60 kapslí

Popis Biomin Calcium Ovovital 60 kapslí

Najlekaren.eu píše:

Výživový doplnok minerálny. VÁPNIK ● POTREBNÝ NA UDRŽANIE ZDRAVÝCH KOSTÍ A ZUBOV ● PRISPIEVA K NORMÁLNEMU FUNGOVANIU SVALOV ● PRISPIEVA K NORMÁLNEJ ZRÁŽANLIVOSTI KRVI ● PRISPIEVA K SPRÁVNEJ LÁTKOVEJ PREMENE NA TVORBU ENERGIE Jedinečnosť substancie OVOVITAL® spočíva v unikátnom pomere vápnika, stopových prvkov a biogénnych látok. Substancia OVOVITAL® neobsahuje žiadne prídavné látky a stabilizátory. Výživový doplnok je vhodný aj pre diabetikov, celiatikov a fenylketonurikov. Viac na adcc.sk

Dr.Max píše:

Výživový doplnok minerálny.
 
VÁPNIK
● POTREBNÝ NA UDRŽANIE ZDRAVÝCH KOSTÍ A ZUBOV
● PRISPIEVA K NORMÁLNEMU FUNGOVANIU SVALOV
● PRISPIEVA K NORMÁLNEJ ZRÁŽANLIVOSTI KRVI
● PRISPIEVA K SPRÁVNEJ LÁTKOVEJ PREMENE NA TVORBU ENERGIE
Jedinečnosť substancie OVOVITAL® spočíva v unikátnom pomere vápnika, stopových prvkov a biogénnych látok. Substancia OVOVITAL® neobsahuje žiadne prídavné látky a stabilizátory.
Výživový doplnok je vhodný aj pre diabetikov, celiatikov a fenylketonurikov. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: 1 kapsulu 1x denne zapiť tekutinou.
Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosah malých detí. Výrobok chráňte pred mrazom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

Parametre Biomin Calcium Ovovital 60 kapslí

Výrobca Biomill
Výrobce Biomill

Podobné produkty

Podobné frázy: