Kde som:  Katalóg  >  Šport a hobby  >  Fitness  >  Doplnky k fitness  >  OEM Yoga podložka 4mm

OEM Yoga podložka 4mm

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 13,60 €
Dostupnosť: Skladom
Joga podložka SPARTAN je obľúbená gymnastická podložka pre všetky fitness cvičenie. Karimatka je ľahká, jednoducho prenosná, skladná a má univerzálne použitie.

Technické dáta:
- rozmer: 180 x 60 cm
- hrúbka podložky: 0,9 cm
- farba: zelená Dvojvrstvová podložka Yate Yoga Mat TPE New je podložka pre cvičenie vyrobená z ekologického materiálu TPE. Ten má vďaka uzavretej bunkovej štruktúre vynikajúcu tvarovú stálosť, nešmýka sa, je odolný proti vode. Navyše je trvanlivý, ekologický a recyklovateľný. Pri jeho výrobe sa nepoužívajú žiadne lepidlá. Dvojvrstvová podložka Yate Yoga Mat TPE New neobsahuje alergénny latex, ftalát, azofarbivá... Podložka na jógu Nike Fundamental Yoga Mat 3mm Blustery / Laser Orange / blustery Pena o hrúbke 3mm so štruktúrou uzavretých buniek pre lepšiu priľnavosť. Vyznačená strednej línie podložky. Ľahká a prenosná. Umývateľná. Neobsahuje PVC ani latex. materiál: 75% termoplasticky elastomér TPE, 25% pena EVA Dĺžka: 168 cm Šírka: 61 cm Hrúbka: 3 mm Fitness pomôcky » Podložky na cvičenie » Podlo...

Všetky ponuky pre OEM Yoga podložka 4mm

Popis OEM Yoga podložka 4mm

NajlacnejsiSport.sk píše:

Joga podložka SPARTAN je obľúbená gymnastická podložka pre všetky fitness cvičenie. Karimatka je ľahká, jednoducho prenosná, skladná a má univerzálne použitie.

Technické dáta:
- rozmer: 180 x 60 cm
- hrúbka podložky: 0,9 cm
- farba: zelená

inSPORTline.sk píše:

Dvojvrstvová podložka Yate Yoga Mat TPE New je podložka pre cvičenie vyrobená z ekologického materiálu TPE. Ten má vďaka uzavretej bunkovej štruktúre vynikajúcu tvarovú stálosť, nešmýka sa, je odolný proti vode. Navyše je trvanlivý, ekologický a recyklovateľný. Pri jeho výrobe sa nepoužívajú žiadne lepidlá. Dvojvrstvová podložka Yate Yoga Mat TPE New neobsahuje alergénny latex, ftalát, azofarbivá ani PVC a bude skvelým pomocníkom pri každej jogínskej pozícii.Technický popis:
tvarová stálosť
protišmykový povrch
odolná voči vode
recyklovateľná
vyrobená bez použitia lepidiel
rozmery: 173x61x0,6 cm
materiál: TPE (termoplastický elastomér čiže termoplastický kaučuk)
hmotnosť: 1000 g
vhodná pre cvičenie, aerobik, jogu
dodávaná vrátane praktických popruhov na prenášanie

GAMISPORT.sk píše:

Podložka na jógu Nike Fundamental Yoga Mat 3mm Blustery / Laser Orange / blustery Pena o hrúbke 3mm so štruktúrou uzavretých buniek pre lepšiu priľnavosť. Vyznačená strednej línie podložky. Ľahká a prenosná. Umývateľná. Neobsahuje PVC ani latex. materiál: 75% termoplasticky elastomér TPE, 25% pena EVA Dĺžka: 168 cm Šírka: 61 cm Hrúbka: 3 mm Fitness pomôcky » Podložky na cvičenie » Podložka na jógu Nike Fundamental Yoga Mat 3mm Blustery / Laser Orange / blustery

Parametre OEM Yoga podložka 4mm

Výrobca Ostatné
Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné frázy: