Kde som:  Katalóg  >  Oblečenie a obuv  >  Detské oblečenie  >  Detské bundy  >  ANDY - červená

ANDY - červená

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 647,00 €
Dostupnosť: 17. 2. 2021
od 647,00 €
Sofistikovaný dizajn a neprekonateľné pohodlie. V tejto kolekcii sedacieho nábytku nájdete všetko, čo si pre svoju obývačku môžete priať.
O materiáloch a prevedení:
K výrobe kresiel, pohoviek i podnožiek Melart sa využívajú výhradne tie najkvalitnejšie materiály. Základom je robustná drevená konštrukcia, ktorú dopĺňa pohodlná penová výplň. Optimálna tvrdosť polstrovania zaručí, ž...

Všetky ponuky pre ANDY - červená

Popis ANDY - červená

Bonami píše:

Sofistikovaný dizajn a neprekonateľné pohodlie. V tejto kolekcii sedacieho nábytku nájdete všetko, čo si pre svoju obývačku môžete priať.
O materiáloch a prevedení:
K výrobe kresiel, pohoviek i podnožiek Melart sa využívajú výhradne tie najkvalitnejšie materiály. Základom je robustná drevená konštrukcia, ktorú dopĺňa pohodlná penová výplň. Optimálna tvrdosť polstrovania zaručí, že sa vám dostane maximálneho možného komfortu.
O produktoch Melart:
Značka Melart predstavuje ideálnu voľbu pre všetkých, ktorí túžia po vkusnom a nadčasovom oživení obývacej izby. Ponúka totiž širokú škálu štýlových kolekcií sedacieho nábytku. Ide o nadčasové modely so starostlivosťou a dôrazom na detail navrhnuté aj vyrobené výhradne v Európe.

Čo označuje hodnota Martindale?
Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale, ktorá vyjadruje odolnosť látky voči oderu.
Pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.
- Šírka: 220 cm
- Výška : 90 cm
- Hodnota testu Martindale: 50000 martindale
- Výška nôh: 4 cm
- Výška podrúčky: 60 cm
- Nosnosť: 400 kg
- Výška sedadla: 42 cm
- Váha: 120 kg
- Hĺbka sedadla: 52 cm
- Šírka sedadla: 194 cm
- Šírka podrúčky: 13 cm
- Výška zadnej opierky: 52 cm
- Celková hĺbka pohovky: 145 cm
- Hĺbka: 95 cm
- Hĺbka sedu leňošky: 125 cm
- Funkcia: Rozkladacia, S úložným priestorom
- Materiál čalúnenia: Látka
- Čalúnenie: Látka
- Krajina pôvodu: PL
- Farba nôh: Tmavé drevo
- Materiál nôh: Masív buk
- Materiál: Dreve...

Parametre ANDY - červená