Kde som:  Katalóg  >  Počítače a príslušenstvo  >  Mechaniky  >  CD, DVD a Blu-ray médiá  >  VERBATIM CD-R 700 MB jewel

VERBATIM CD-R 700 MB jewel

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 6,50 €
Dostupnosť: Skladom
Disky Verbatim CD-R/RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym riešením pre zdieľanie počítačových dát, domácich videí, fotografií a hudby. Od európskej jednotky ...

Popis VERBATIM CD-R 700 MB jewel

Faxcopy píše:

Disky Verbatim CD-R/RW využívajú technológiu MKM / Verbatim, ktorá zaisťuje, že každá nahrávka bude v tej najvyššej kvalite. Vďaka vývojovému stredisku spoločnosti Mitsubishi Chemical a silné spolupráci s výrobcami jednotiek je zabezpečená široká kompatibilita diskov Verbatim, ktoré tak sú ideálnym riešením pre zdieľanie počítačových dát, domácich videí, fotografií a hudby. Od európskej jednotky * v oblasti zapisovateľných médií
SCCG CD / DVDR '03 - '09.
Disk CD-R je zapisovateľný disk, ktorý poskytuje kapacitu 700 MB. V súlade so špecifikáciami Oranžové knihy, časť II, verzia 3.
Mechanické technické požiadavky na média Verbatim sú veľmi presné a dáta na nich zapísané je možné načítať širokou škálou jednotiek. Z toho dôvodu vykazujú disky Verbatim vysoký stupeň kompatibility s jednotkami s rôznymi rýchlosťami zápisu.
Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu,
Životnosť: technológie Extra Protection - až 40 rokov; technológie AZO - až 100 rokov,
najnižší stupeň výskytu chýb pri použití širokej škály zapisovacích jednotiek CD.
Disk s povrchom Crystal má čistý kryštálový náter pre zvýšenú pevnú ochranu. Možno na neho písať popisovacím perom na disky CD / DVD.
Číslo súčasti: 43327
Kapacita: 700MB
Max. Zapis. Rýchlosť: 52x
Balenie: 10 Pack Jewel Case
Povrch: Crysta

Parametre VERBATIM CD-R 700 MB jewel

Výrobca Verbatim
Výrobce Verbatim
Typ CD

Podobné produkty

Podobné frázy: