Kde som:  Katalóg  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Blahoželania

Blahoželania

Nájdené:    200 produktov

Krabička s citátmi - BLAHOŽELANIA

Drevená krabička so sadou 30 blahoželaní pre oslávencov, s deliacou priehradkou pre prečítané blahoželania a s rámčekom vo veku krabičky pre blahoželanie na deň. ROZMERY Krabička: 82 mm (dĺžka) x 52 mm (šírka) x 43 mm (výška) Kartičky: 65 mm x 35 mm

Viac informácií

SVADOBNÝ BOX na blahoželania Floral 20x20x20cm

Krásny box na blahoželania v tvare srdca s jemným motívom kvietkov v pastelových farbách na svadobné blahoželania a peňažné dary od svadobčanov. Krabička je s vrchnákom, ktorý má otvor pre obálky a je vyrobená z vysoko kvalitného, silného papiera. Vrchnák srdiečkovej krabice je tiež s potlačou kvetín a nápisom Merci v ružovom zlate. Veľkosť: 20 x 20 x 20 cm.

Viac informácií

MFP PRANI T C0281 SK Blahoželanie svadobné CN-510

SK Svadobné blahoželanie s obrázkom ženícha a nevesty. Urobte radosť novomanželom a venujte im blahoželanie k ich zväzku. Text na prednej strane blahoželania: Šťastnému páru Text vo vnútri blahoželania: Na spoločnej ceste životom nech Vás sprevádza láska, porozumenie a vzájomná dôvera! Veľa šťastia praje: Nápis je vyrytý strieborným písmom. Súčasťou blahoželania je i obálka

Viac informácií

MFP PRANI W C0309 SK Blahoželanie svadobné CN-507

Svadobné blahoželanie s 3D ružami – Urobte radosť novomanželom a venujte im prianie k ich zväzku. Text na prednej strane blahoželania: Blahoželáme Text vo vnútri blahoželania: Keď na oltári sviečky zažiaria a organ začne tíško hrať, vtedy Vám v diaľke z celej duše šťastie budem priať. Nápis je vyrytý strieborným písmom a prianie zdobí biela stuha s dvoma krúžkami. Súčasťou blahoželania je i obálka.

Viac informácií

Drevená krabička s blahoželaniami

Drevená krabička obsahuje 30 blahoželaní pre oslávencov. Potešte svojich známych originálnym darčekom. Vo vnútri krabičky je deliaca priehradka pre prečítané blahoželania. Blahoželania sú vytlačené na laminovanom papieri odolnom voči vode a mastnote.

Viac informácií

MFP PRANI H C0324 SK Blahoželanie svadobné CN-411

Svadobné blahoželanie – Urobte radosť novomanželom a venujte im blahoželanie k ich zväzku. Text na prednej strane blahoželania: Novomanželom Text vo vnútri blahoželania: Dva snubné prstienky, úprimné dotyky dlaní, pod jedným menom obaja podpísaní. K radosti, ku šťastiu, k všetkému, čo vás spája, na všetko budete odteraz už dvaja. Zo srdca praje Nápis je vyrytý zlatým písmom a blahoželanie lemuje priesypom zdobená fólia s motýlikom. Súčasťou blahoželania je i obálka....

Viac informácií

MFP PRANI H C0323 SK Blahoželanie svadobné CN-388

SK Svadobné blahoželanie s 3D nápisom – Urobte radosť novomanželom a venujte im blahoželanie k ich zväzku. Text na prednej strane blahoželania: Blahoželanie Text vo vnútri blahoželania: Dva snubné prstienky, úprimné dotyky dlaní, pod jedným menom obaja podpísaní. K radosti, ku šťastiu, k všetkému, čo vás spája, na všetko budete odteraz už dvaja. Zo srdca praje Nápis je vyrytý strieborným písmom a blahoželanie zdobia svadobné fotografie. Súčasťou blahoželania je i obálka....

Viac informácií

MFP PRANI H C0325 SK Blahoželanie svadobné CN-412

SK Svadobné blahoželanie – Urobte radosť novomanželom a venujte im blahoželanie k ich zväzku. Text na prednej strane blahoželania: Blahoželanie k svadbe Text vo vnútri blahoželania: Manželstvo je vtedy krásne, keď sa dvaja zhodnú v láske. Nech Vám Vašu lásku splatí veselý krik Vašich detí. Na Vašej ceste životom všetko dobré praje: Nápis je vyrytý zlatým písmom a blahoželanie lemuje priesypom zdobená fólia so srdiečkami. Súčasťou blahoželania je obálka....

Viac informácií

MFP PRANI H C0326 SK Blahoželanie svadobné CN-413

Svadobné blahoželanie – Urobte radosť novomanželom a venujte im blahoželanie k ich zväzku. Text na prednej strane blahoželania: Veľa šťastia! Text vo vnútri blahoželania: Dnes spolu ako manželia na cestu životom vykročíte. Nech je teda krásne Vaše spoločné putovanie životom. Na všetko budete oddnes už dvaja. Nech Vás na spoločnej ceste už čistá a úprimná láska spája. To Vám z celého srdca želá: Nápis je vyrytý zlatým písmom a blahoželanie lemuje priesypom zdobená fólia s kvetinami. Súčasť...

Viac informácií

MFP PRANI T 1714 SK Blahoželanie srdečné M11-465 T

Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti – s obrázkom kvetín Text na prednej strane blahoželania: Veľa šťastia Text vo vnútri blahoželania:: Len chvíle najkrásnejšie, čo život môže prinášať. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1581 SK Blahoželanie srdečné M11-452 T

Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti – s motívmi Street Text na prednej strane blahoželania: Všetko najlepšie Text vo vnútri blahoželania:: Len pre Teba, Pretože si skutočne super. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1812 SK Blahoželanie srdečné M11-483 T

Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti – s obrázkom bicykla Text na prednej strane blahoželania: Blahoželanie k narodeninám. Text vo vnútri blahoželania:: Niet prekážky, ktorú by si nezdolal! Krásne narodeniny! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1987 SK Blahoželanie srdečné M11-505 T

Text vo vnútri blahoželania: Všetko najlepšie a krásnu oslavu!

Viac informácií

MFP PRANI T 1575 SK Blahoželanie srdečné M11-450 T

Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti – s obrázkom gitary Text na prednej strane blahoželania: Krásne narodeniny! Text vo vnútri blahoželania:: Všetko najlepšie k Tvojmu sviatku, veľa krásnych prekvapení, Ti praje... Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI H 450 SK Blahoželanie srdečné M11-499 H

Text vo vnútri blahoželania: Veľa šťastia, zdravia a radosti praje

Viac informácií

MFP PRANI H 451 SK Blahoželanie k narodeninám 30 M11-499 H

Text vo vnútri blahoželania: Veľa šťastia, zdravia a radosti praje

Viac informácií

MFP PRANI H 453 SK Blahoželanie k narodeninám 50 M11-499 H

Text vo vnútri blahoželania: Veľa šťastia, zdravia a radosti praje

Viac informácií

MFP PRANI H 452 SK Blahoželanie k narodeninám 40 M11-499 H

Text vo vnútri blahoželania: Veľa šťastia, zdravia a radosti praje

Viac informácií

MFP PRANI T 1809 SK Blahoželanie srdečné M11-480 T

Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo inej príležitosti – s obrázkom muža v hojdacej sieti Text na prednej strane blahoželania: Všetko najlepšie a pohodový život Text vo vnútri blahoželania:: Nohy hore, ruky za hlavu a k tomu večne dobrú náladu! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je zabalené, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1720 SK Blahoželanie srdečné M11-468 T

SK Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti – s obrázkom kvetín vo váze Text na prednej strane blahoželania: Všetko najlepšie Text vo vnútri blahoželania:: Láska, zdravie, radosť .... To je recept na spokojný život. Všetko najlepšie! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1814 SK Blahoželanie srdečné M11-485 T

SK Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti – s obrázkom vína. Text na prednej strane blahoželania: Všetko najlepšie! Text vo vnútri blahoželania:: K významnému dňu čo najviac radostných okamihov, pevného zdravia a optimizmu do ďalších dní. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1733 SK Blahoželanie k narodeninám 70 M11-470 T

Blahoželanie k 70. narodeninám s textom. Nezabudnite si zakúpiť k darčeku k narodeninám aj pekné blahoželanie. Určite tým urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom srdiečok. Text na prednej strane blahoželania: Blahoželanie 70 Text vo vnútri blahoželania:: Krásne narodeniny! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI H 321 SK Blahoželanie srdečné M11-461 H

Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti s obrázkom fialiek. Text na prednej strane blahoželania: Srdečné blahoželanie Text vo vnútri blahoželania:: Tvoj šťastný deň je tu a my Ti prajeme toľko šťastia, aby Ti vystačilo na celý rok. Papier: pohľadnicový kartón240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1734 SK Blahoželanie k narodeninám 80 M11-470 T

Blahoželanie k 80. narodeninám s textom. Nezabudnite si zakúpiť k darčeku k narodeninám aj pekné blahoželanie. Určite tým urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom srdiečok. Text na prednej strane blahoželania: Blahoželanie 80 Text vo vnútri blahoželania:: Krásne narodeniny! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1823 SK Blahoželanie k narodeninám 30 M11-483 T

SK Blahoželanie k 30. narodeninám – Nezabudnite si k darčeku zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom bicykla. Text na prednej strane blahoželania: 30 Blahoželanie k narodeninám Text vo vnútri blahoželania:: Niet prekážky, ktorú by si neprekonal! Krásne narodeniny. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je zabalené, súčasťou balenia je aj listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1810 SK Blahoželanie srdečné M11-481 T

SK Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo inej príležitosti – s obrázkom ručného náradia Text na prednej strane blahoželania: Všetko naj! – Pre šikovného chlapa Text vo vnútri blahoželania:: Lepiaca páska a kladivo spraví všetko! Nie je nič také, čo by si ty nedokázal! Všetko najlepšie! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je balené, súčasťou balenia je aj listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1813 SK Blahoželanie srdečné M11-484 T

Srdečné blahoželanie k narodeninám, meninám alebo k inej príležitosti – s obrázkom záhradníckeho náradia Text na prednej strane blahoželania: Správny záhradník – Vykonáva svoju prácu poctivo rukami, ale hlavne srdcom! Text vo vnútri blahoželania:: Správny záhradník nikdy nepovie hotovo, tak s chuťou do toho! Všetko najlepšie! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1824 SK Blahoželanie k narodeninám 40 M11-483 T

Blahoželanie k 40. narodeninám – Nezabudnite si k darčeku zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom bicykla. Text na prednej strane blahoželania: 40 Blahoželanie k narodeninám Text vo vnútri blahoželania:: Niet prekážky, ktorú by si neprekonal! Krásne narodeniny. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je zabalené, súčasťou balenia je aj listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1984 SK Blahoželanie k meninám M11-502 T

Text vo vnútri blahoželania: Všetko najlepšie k meninám, veľa šťastia, zdravia a lásky želá

Viac informácií

MFP PRANI T 1825 SK Blahoželanie k narodeninám 50 M11-484 T

Blahoželanie k 50. narodeninám – Nezabudnite si k darčeku zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom náradia do záhrady. Text na prednej strane blahoželania: Správny záhradník 50 Text vo vnútri blahoželania:: Správny záhradník nepovie nikdy hotovo, tak len s chuťou do toho. Všetko najlepšie! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je zabalené, súčasťou balenia je aj listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1821 SK Blahoželanie k narodeninám 40 M11-482 T

SK Blahoželanie k 40. narodeninám – Nezabudnite si k darčeku k narodeninám kúpiť aj pekné blahoželanie. Určite tým urobíte oslávencovi veľkú radosť. Blahoželanie je s obrázkom motorky. Text na prednej strane blahoželania: 40 Roztoč to na plný plyn Text vo vnútri blahoželania:: Bezstarostnú jazdu a veľa šťastných kilometrov! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je zabalené, súčasťou balenia je aj listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1729 SK Blahoželanie k narodeninám 60 M11-469 T

Blahoželanie k 60. narodeninám s textom. Nezabudnite si k darčeku k narodeninám zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite tým urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom tulipánov. Text na prednej strane blahoželania: Srdečné blahoželanie 60 Text vo vnútri blahoželania:: Všetko najlepšie, pevné zdravie, šťastie, lásku a spokojnosť praje Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je aj listová obálka

Viac informácií

MFP PRANI T 1726 SK Blahoželanie k narodeninám 30 M11-469 T

Blahoželanie k 30. narodeninám s textom. Nezabudnite si k darčeku k narodeninám zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite tým urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom tulipánov. Text na prednej strane blahoželania: Srdečné blahoželanie 30 Text vo vnútri blahoželania:: Všetko najlepšie, pevné zdravie, šťastie, lásku a spokojnosť praje Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je aj listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1716 SK Blahoželanie k narodeninám 60 M11-465 T

SK Blahoželanie k 60. narodeninám s textom. Nezabudnite k darčeku k narodeninám si zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom ruží. Text na prednej strane blahoželania: Veľa šťastia 60 Text vo vnútri blahoželania:: Len chvíle najkrásnejšie, čo život môže prinášať. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie ja v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1718 SK Blahoželanie k narodeninám 80 M11-465 T

Blahoželanie k 80. narodeninám s textom. Nezabudnite k darčeku k narodeninám si zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom ruží. Text na prednej strane blahoželania: Veľa šťastia 80 Text vo vnútri blahoželania:: Len chvíle najkrásnejšie, čo život môže prinášať. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie ja v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1728 SK Blahoželanie k narodeninám 50 M11-469 T

Blahoželanie k 50. narodeninám s textom. Nezabudnite si k darčeku k narodeninám zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite tým urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom tulipánov. Text na prednej strane blahoželania: Srdečné blahoželanie 50 Text vo vnútri blahoželania:: Všetko najlepšie, pevné zdravie, šťastie, lásku a spokojnosť praje Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je v obale, súčasťou balenia je aj listová obálka

Viac informácií

MFP PRANI T 1719 SK Blahoželanie k narodeninám 90 M11- 465 T

SK Blahoželanie k 90. narodeninám s textom. Nezabudnite k darčeku k narodeninám si zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom ruží. Text na prednej strane blahoželania: Veľa šťastia 90 Text vo vnútri blahoželania:: Len chvíle najkrásnejšie, čo život môže prinášať. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie ja v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1822 SK Blahoželanie k narodeninám 50 M11-482 T

Blahoželanie k 50. narodeninám – Nezabudnite si k darčeku k narodeninám kúpiť aj pekné blahoželanie. Určite tým urobíte oslávencovi veľkú radosť. Blahoželanie je s obrázkom motorky. Text na prednej strane blahoželania: 50 Roztoč to na plný plyn Text vo vnútri blahoželania:: Bezstarostnú jazdu a veľa šťastných kilometrov! Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie je zabalené, súčasťou balenia je aj listová obálka.

Viac informácií

MFP PRANI T 1717 SK Blahoželanie k narodeninám 70 M11-465 T

Blahoželanie k 70. narodeninám s textom. Nezabudnite k darčeku k narodeninám si zakúpiť aj pekné blahoželanie. Určite urobíte veľkú radosť oslávencovi. Blahoželanie je s obrázkom ruží. Text na prednej strane blahoželania: Veľa šťastia 70 Text vo vnútri blahoželania:: Len chvíle najkrásnejšie, čo život môže prinášať. Papier: pohľadnicový kartón 240 g Blahoželanie ja v obale, súčasťou balenia je i listová obálka.

Viac informácií

Podobné frázy: