Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Nábytok a doplnky  >  Kúpeľňa a WC  >  Batérie a armatúry  >  Bidetové batérie

Bidetové batérie

Nájdené:    200 produktov

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe Focus s bidetovú spŕškou 31926000

Elegantná voľne stojaca umývadlová batéria s bidetovou sprškou od známeho výrobcu Hansgrohe, s keramickou kartušou, nastaviteľným obmedzením teploty, prietokom 7,2 l / min, vhodná pre prietokový ohrievač, bez odtokovej súpravy, zodpovedá moderným trendom dnešnej doby pri vybavovaní kúpeľní. Bidetová sprška je praktickou pomôckou, ktorá p...

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Optima Valeta s výpusťou VA235

Bidetová batéria značky Optima série Valeta s výpusťou slúži na očistu intímnych častí tela. Na konci ramienka je opatrená kĺbom na nastavenie smeru prúdu vody. Batériu tejto série je naviac možné doplniť o ďalšie produkty z rovnakej série.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Optima Duela s výpusťou DU235

Stojánková, páková bidetová batéria značky Optima s výpusťou slúži na očistu intímnych častí tela, na konci ramienka je vybavená kĺbom na nastavenie smeru prúdu vody.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Grohe Eurodisc Joy s výpusťou G24036LS0

GROHE Eurodisc Joy – Stojanková bidetová batéria s výpusťou a s praktickým guľovým kĺbom, hladkým telom a žiarivým odolným povrchom. Táto elegantná bidetová batéria je vhodná do každej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Grohe Eurostyle New s výpusťou G33565LS3

Páková bidetová batéria v mesačnej bielej farbe s chrómovým povrchom GROHE Starlight®. Dodáva batérii dlhodobý ligotavý vzhľad.

Viac informácií

Umývadlová batéria stojanková Grohe Eurosmart New s bidetovú spŕškou OPTIMAEN232

Stojanková umývadlová batéria bez výpuste je vybavená praktickou bidetovou sprškou pre intímnu hygienu a hodí sa do každej kúpeľne, kde je toaleta v blízkosti umývadla pre pohodlné použitie.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Paffoni Pavia s výpusťou CA135

Ľahkosť a elegancia, to sú tie správne slová, ktoré dokonale vystihujú novú sériou vodovodných batérií Candy. Bidetová batéria je vybavená flexibilným perlátorom, ktorý umožňuje nastaviť smer prúdu vody podľa potreby.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Paffoni Cruz s výpusťou QTV137

Moderná séria kohútikových vodovodných batérií s krížovou rukoväťou

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Grohe Edge s výpusťou G23331000

Grohe stojanková bidetová batéria EDGE s výpusťou, hladkým telom a žiarivým odolným povrchom. Táto praktická a elegantná stojanková bidetová batéria je vhodná do každej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Hansgrohe Talis S 72200000

Elegantná bidetová batéria Talis S od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim moderným technológiám a dizajnovému prevedeniu vhodnou voľbou do každej štýlovej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Hansgrohe Talis E s výpusťou 71720000

Elegantná bidetová batéria Talis E s výpusťou od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám a dizajnovému prevedeniu vhodným výberom do každej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Ravak 10° s výpusťou TD055.00

Elegantná ľahko naklonená bidetová batéria Ravak, stojančeková, je vďaka svojmu dizajnu vhodnou voľbou do každej kúpeľne. Praktický náklon batérie smerom dovnútra do bidetu spríjemní používanie a uľahčuje aj čistenie horšie prístupného miesta medzi batériou a stenou. Kúpeľňový koncept 10 ° získal prestížne ocenenie:

Viac informácií

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe Talis E s bidetovú spŕškou 71729000

Elegantná umývadlová batéria Talis E s bidetovou sprškou od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám vhodným výberom do každej modernej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Hansgrohe Puravida s výpusťou 15270400

Elegantná bidetová batéria Puravida s výpusťou od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu vhodným výberom do každej štýlovej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Hansgrohe Axor Citterio s výpusťou 34210000

Elegantná bidetová batéria stojanková, s prietokovým množstvom 7,2 l / min, odtokovou súpravou s tiahlom a perlátorom s guľovým kĺbom, je vhodným výberom do každej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Hansgrohe Metris s výpusťou 31280000

Elegantná bidetová batéria Metris s výpusťou od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu vhodným výberom do každej modernej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Hansgrohe Metris 31261000

Elegantná bidetová batéria Metris od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojmu kvalitnému a dizajnovému prevedeniu vhodným výberom do každej štýlovej kúpeľne.

Viac informácií

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe Metris s bidetovú spŕškou 31285000

Elegantná umývadlová batéria Metris s bidetovou sprškou od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám a dizajnovému prevedeniu vhodnou voľbou do každej štýlovej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Hansgrohe Talis E 71721000

Elegantná bidetová batéria Talis E od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám a dizajnovému prevedeniu vhodným výberom do každej štýlovej kúpeľne.

Viac informácií

Umývadlová batéria stojanková Hansgrohe Focus s bidetovú spŕškou 31927000

Elegantné umývadlo batérie Focus s bidetovou sprškou od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám a dizajnovému prevedeniu vhodnou voľbou do každej kúpeľne.

Viac informácií

Bidetová batéria stojanková Paffoni Ricordi s výpusťou IR135

Bidetová batéria Ricordi sa hodí do kúpeľní vybavených v retro štýle. Typické kohútikové ovládanie sa opäť vracia do módy a batérií dodáva ten správny šmrnc. Táto batéria bude vyzerať skvele aj v dizajnových kúpeľniach v zámockom štýle.

Viac informácií

Umývadlová batéria stojanková Hansa TWIST s bidetovú spŕškou 09302203

TWIST Jednootvorová páková batéria na umývadlo, DN 15 s funkčnou sprchou prietokové množstvo: 6/9 l/min (výtok/sprcha), merané pri hydraulickom tlaku 3 bary.

Viac informácií

Podobné frázy: