Kde som:  Katalóg  >  Dom, byt a záhrada  >  Dom a záhrada  >  Záhradné bazény, chémia a príslušenstvo  >  Bazénové fólie  >  Bestway 457 cm

Bestway 457 cm

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 13,69 €
Dostupnosť: Do 10 dní
od 13,69 €
Porovnať 4 obchody
Plachta na bazén 457 cm z kategórie Záhrada | Bazény a vírivky | Príslušenstvo k bazénom kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €.
Plachta na bazén. Technické údaje: priemer: 457 cm Obsah balenia: 1 x plachta na bazén Bestway Fast Set Cover 457 cm ochráni váš bazén pred napadaným lístím a ďalšími nečistotami! Zároveň má ale strategicky umiestnené odtokové otvory, takže nehrozí, že by sa voda na povrchu nahromadila. Okolo bazéna plachtu upevníte jednoducho pomocou šnúrky. Jej reálny priemer je 495 cm a najlepšie bude sedieť na bazénoch s priemerom 457 cm.Technický popis:
ochranná plachta pre kruhové vonk...

Všetky ponuky pre Bestway 457 cm

Popis Bestway 457 cm

Kokiskashop.sk píše:

Plachta na bazén 457 cm z kategórie Záhrada | Bazény a vírivky | Príslušenstvo k bazénom kúpite na Kokiskashop.sk za 13.69 €.
Plachta na bazén. Technické údaje: priemer: 457 cm Obsah balenia: 1 x plachta na bazén

inSPORTline.sk píše:

Bestway Fast Set Cover 457 cm ochráni váš bazén pred napadaným lístím a ďalšími nečistotami! Zároveň má ale strategicky umiestnené odtokové otvory, takže nehrozí, že by sa voda na povrchu nahromadila. Okolo bazéna plachtu upevníte jednoducho pomocou šnúrky. Jej reálny priemer je 495 cm a najlepšie bude sedieť na bazénoch s priemerom 457 cm.Technický popis:
ochranná plachta pre kruhové vonkajšie bazény
otvory na odvod dažďovej vody
zabraňuje napadaniu lístia a ďalších nečistôt na hladinu
upevnenie pomocou šnúrky
priemer plachty: 495 cm
vhodná pre priemer bazéna: 457 cm
materiál: PE

Parametre Bestway 457 cm

Výrobce BESTWAY
Výrobca BESTWAY
Typ Krycie

Podobné produkty

Podobné frázy: