Kde som:  Katalóg  >  Auto-moto  >  Nosiče a autoboxy  >  Autoboxy  >  Thule Motion 800

Thule Motion 800

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 658,99 €
Dostupnosť: Skladom
od 658,99 €
Ak pri Vašich cestách chcete mať všetko potrebné sebou, bude tento box pre Vás ideálnou voľbou. Thule Motion XT XL bezpečne prepraví celej rodine batožinu, športové vybavenie aj objemný náklad ktorý potrebuje pre svoj komfort kdekoľvek Vás cesta zavedie.
Boxy Thule Motion XT sú vybavené užitočnými funkciami ako jednoduchou a rýchlou montážou na auto, pohodlným zatváraním a otváraním veka b...

Všetky ponuky pre Thule Motion 800

Popis Thule Motion 800

1olej píše:

Ak pri Vašich cestách chcete mať všetko potrebné sebou, bude tento box pre Vás ideálnou voľbou. Thule Motion XT XL bezpečne prepraví celej rodine batožinu, športové vybavenie aj objemný náklad ktorý potrebuje pre svoj komfort kdekoľvek Vás cesta zavedie.
Boxy Thule Motion XT sú vybavené užitočnými funkciami ako jednoduchou a rýchlou montážou na auto, pohodlným zatváraním a otváraním veka boxu a samozrejme obojstranným otváraním ktoré Vám zabezpečí ideálny prístup k batožine v boxe.
Box Thule Motion XT je štýlový, tichý a praktický box s ktorým bude Vaše auto vyzerať ešte lepšie.
Boxy Thule Motion XT sú nástupníkmi overenej rady Thule Motion. Nová konštrukcia boxov Thule Motion XT nezaručuje len efektívne využitie vnútorného priestoru a pohodlné ovládanie, ale aj prelomový dizajn ktorý dokonale ladí s moderným dizajnom dnešných automobilov. Má špeciálny tvar, ktorý bol optimalizovaný pomocou pokročilých počítačových simulácií tak, aby zlepšil spotrebu paliva a zaručil tichšiu jazdu.
Strešné boxy Thule Motion XT sú k dispozícii v štyroch rôznych veľkostiach ( 300 až 610 litrov ) s možnosťou výberu z dvoch farieb – Black ( čierna lesklá ) a Titán ( titánová lesklá ).
Vlastnosti Thule Motion XT XL:

Obojstranné otváranie
Patentovaná funkcia Thule umožňuje otvárať veko boxu, na oboch stranách strechy. To znamená nielen jednoduché a ľahké nakladanie a prístup, ale tiež výrazne ľahšiu montáž strešného boxu na strešné nosiče.
 

Centrálny uzamykací systém SlideLock
Systém SideLock vďaka samostatným funkciám zamykania a otvárania automaticky uzamkne veko a signalizuje jeho bezpečné uzamknutie.

Dual-Force
Patentovaný pružinový systém poskytuje ľahkú manipuláciu a uľahčuje otváranie a zatváranie veka boxu.
Pohodlné otváranie za všetkých podmienok vďaka ergonomicky tvarovaným vonkajším madlám a podporným zdvíhačom veka.

Prístup do kufra
Preds...

Parametre Thule Motion 800

Výrobca Thule
Výrobce Thule

Podobné frázy: