Kde som:  Katalóg  >  Mobilné telefóny a kancelária  >  Atramenty, Cartridge  >  HP C2P10AE

HP C2P10AE

Načítavam galériu...
Predchádzajúca
Ďalšia
Kúpiť za 15,53 €
Dostupnosť: Skladom
Cartridge HP C2P10AE č. 651: Mať po ruke náhradnú kartridž sa samozrejme oplatí, a ak požadujete spoľahlivosť a vysoký efekt pri tlači, tieto originálne náplne sú presne to, čo potrebujete. Jedná sa o náplň čiernej farby, ktorej výťažnosť sa uvádza až na 600 strán. Tlačte rýchlo, kvalitne a hlavne lacno!Parametre a špecifikácia:typ:KartridžOznačenie:HP C2P10AE č. 651Farba:ČiernaUrčené pre tlačiar... Originálna atramentová náplň HP C2P10AE č. 651 je vhodná do tlačiarní HP Deskjet Ink Advantage 5575 a 5645. Ide o čiernu náplň, ktorej výťažnosť je 600 strán. Originálne atramentové kazety HP vďaka svojmu zloženiu lacno tlačia trvanlivé dokumenty. Dostanete očakávanú hodnotu od kaziet, ktoré boli navrhnuté pre prácu s vašou tlačiarňou HP a poslúžia pri realizácii domácich, pracovných a školských ... Čierna atramentová kazeta HP 651.
Originálne atramentové kazety HP sú vyvinuté tak, aby poskytovali trvácne dokumenty, stranu po strane. Získajte hodnotu, ktorú očakávate od kaziet špeciálne navrhnutých pre spoluprácu s vašou tlačiarňou HP pre projekty doma, v práci a škole.
Ideálne na spoľahlivé vytváranie dokumentov v laserovej kvalite s ostrou grafikou a ostrým textom prakticky na ...

Všetky ponuky pre HP C2P10AE

Popis HP C2P10AE

Alza.sk píše:

Cartridge HP C2P10AE č. 651: Mať po ruke náhradnú kartridž sa samozrejme oplatí, a ak požadujete spoľahlivosť a vysoký efekt pri tlači, tieto originálne náplne sú presne to, čo potrebujete. Jedná sa o náplň čiernej farby, ktorej výťažnosť sa uvádza až na 600 strán. Tlačte rýchlo, kvalitne a hlavne lacno!Parametre a špecifikácia:typ:KartridžOznačenie:HP C2P10AE č. 651Farba:ČiernaUrčené pre tlačiarne:HP DeskJet Ink Advantage 5645 All-in-OneHP DeskJet Ink Advantage 5575 All-in-One 

Datart.sk píše:

Originálna atramentová náplň HP C2P10AE č. 651 je vhodná do tlačiarní HP Deskjet Ink Advantage 5575 a 5645. Ide o čiernu náplň, ktorej výťažnosť je 600 strán. Originálne atramentové kazety HP vďaka svojmu zloženiu lacno tlačia trvanlivé dokumenty. Dostanete očakávanú hodnotu od kaziet, ktoré boli navrhnuté pre prácu s vašou tlačiarňou HP a poslúžia pri realizácii domácich, pracovných a školských projektov. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Faxcopy píše:

Čierna atramentová kazeta HP 651.
Originálne atramentové kazety HP sú vyvinuté tak, aby poskytovali trvácne dokumenty, stranu po strane. Získajte hodnotu, ktorú očakávate od kaziet špeciálne navrhnutých pre spoluprácu s vašou tlačiarňou HP pre projekty doma, v práci a škole.
Ideálne na spoľahlivé vytváranie dokumentov v laserovej kvalite s ostrou grafikou a ostrým textom prakticky na čokoľvek - za skvelú cenu.
Prineste si domov spoľahlivý výkon prakticky pre ľubovoľný projekt. Cenovo dostupné originálne atramentové kazety HP sú špeciálne navrhnuté na prácu s vašou tlačiarňou HP, aby zabezpečili výsledky výnimočnej kvality.

Parametre HP C2P10AE

Výrobca HP
Výrobce HP
Originálne áno
Farba čierna

Podobné produkty

Podobné frázy: